×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Lokale gastronomiczne zapełniają nieruchomości w Gliwicach
Koncepty gastronomiczne zapełniają nieruchomości w Gliwicach/fot. shutterstock

Lokale gastronomiczne zapełniają nieruchomości w Gliwicach

Autor: www.propertynews.pl Data: 14 kwietnia 2022 16:41

Furore Pizza Neapolitana, Sushi-Ya, AO Ramen, Nowa Prowincja, Shrimp House i Zdrowa Krowa - to lokale, które już działają lub wkrótce otworzą się w zrewitalizowanych budynkach dawnej Poczty Głównej i Giełdy Zbożowej w Gliwicach.

- To miejsce i jego przeszłość są wyjątkowe. Dlatego postanowiliśmy stworzyć niemniej nobilitującą kontynuację jego historii i zaprosić do współpracy wyjątkowe podmioty, które dostarczą gościom niezapomnianych wrażeń - mówi Maciej Mendrok, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni w DL Invest Group.

Goście mogą cieszyć się wysublimowanymi smakami włoskiej kuchni, próbować bogactwa smaków kuchni azjatyckiej i owoców morza, a także rozsmakować się w kuchni polskiej czy amerykańskiej. Stara Poczta to także siedziba Nowej Prowincji, wyjątkowej kawiarni, która pierwotnie założona w Krakowie od zawsze była miejscem przeznaczonym dla artystów i gości spragnieni także uczty kulturalnej. W “Nowej Prowincji” w Krakowie bywali między innymi Wisława Szymborska, Czesław Miłosz, Michał Rusinek czy Ewa Lipska. Organizowane były także między innymi zabawy literacko-muzyczne czy wieczory autorskie. “Nowa Prowincja” w Gliwicach chce kontynuować te tradycje i zapraszać do współpracy lokalnych twórców - podkreśla.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cały materiał dostępny na www.propertynews.pl

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz