Partnerzy portalu
Lublin: restauracja będzie gotować za darmo. Goście zapłacą tylko za składniki Restauracja będzie gotować za darmo; fot. facebook.com/lawendowydworeklublin

Lublin: restauracja będzie gotować za darmo. Goście zapłacą tylko za składniki

Autor: www.horecatrends.pl / Polsatnews.pl Data: 20 października 2020 13:49

Aby przyciągnąć klientów i utrzymać miejsca pracy, właściciele restauracji Lawendowy Dworek w Lublinie zdecydowali się... gotować za darmo. Nietypowa promocja już odniosła sukces - podaje polsatnews.pl.

Od soboty Lublin jest w czerwonej strefie, w której obowiązują zaostrzone ograniczenia m.in. dotyczące lokali gastronomicznych. Lokale mogą być otwarte w godz. 6.00-21.00. Zajęty może być tylko co drugi stolik w restauracji czy barze, a klienci są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa do czasu zajęcia miejsca przy stoliku. Po godz. 21.00 istnieje możliwość wyłącznie zamówienia posiłków na wynos. Do tego dochodzi również całkowity zakaz organizacji imprez okolicznościowych.

Nowe zasady dotknęły m.in. specjalizującą się w tego typu przyjęciach restaurację Lawendowy Dworek w Lublinie. Właściciele lokalu wpadli więc na pomysł jak przetrwać trudny czas i zaoferowali klientom, że będą gotowali za darmo. Goście muszą zapłacić jedynie za produkty wykorzystane do przygotowania potrawy.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Przyjedź do nas, wybierz danie z karty i zapłać tylko za składniki, koszt naszej pracy jest prezentem dla Ciebie i dla nas" - napisano na Facebooku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz