×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Made For Restaurant wraca do Warszawy. Na konferencji powstanie pakiet „SOS dla Gastro”
Po Sopocie i Krakowie, MADE FOR Restaurant znów odbędzie się w Warszawie. 25 kwietnia br. w Hotelu Novotel Centrum spotka się branża HoReCa, by rozmawiać o SOS dla gastronomii. Fot. Archiwum

Made For Restaurant wraca do Warszawy. Na konferencji powstanie pakiet „SOS dla Gastro”

Autor: Katarzyna Gubała Data: 11 kwietnia 2023 09:15

25 kwietnia 2023 r. w Warszawie na konferencji gastronomicznej MADE FOR Restaurant spotkają się restauratorzy, hotelarze oraz eksperci rynku HoReCa.

Tematem konferencji Made For Restaurant, jaka odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie, będzie skuteczność biznesowa, nowoczesne zarządzanie restauracją, aktualne trendy kulinarne oraz wypracowanie pakietu „SOS dla Gastro”. 

- To będzie 10 godzin doświadczeń i trendów kulinarnych, twardych dyskusji, analiz finansowych, rozwiązań digitalowych, inspiracji i warsztatów biznesowych, których celem jest podkręcenie tempa rozwoju polskich restauracji. Nasze wydarzenia mają zawsze napięty program i moc degustacji, aby nie zmarnować nawet minuty z cennego czasu polskich restauratorów - podkreśla Agnieszka Małkiewicz, organizatorka MADE FOR Restaurant.  

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Darmowy wstęp dla restauratorów i ich pracowników

Na konferencji zostanie przedstawiony ranking TOP 50 restauratorów Forbes i FOR Solutions - Profesjonalnie dla Gastronomii, a także nominacje Made For Restaurant dla 10 TOP restauratorów w kategorii „Skuteczność Biznesowa”. Doceniając pracę przedsiębiorców i ich wole trwania organizatorzy od dwóch lat trzymają się zasady, że wszyscy restauratorzy i ich pracownicy mają darmowy wstęp na konferencję. Bezpłatna rejestracja na wydarzenie już trwa. 

Na Made For Restaurant w Warszawie będzie też mowa o eksperckim wsparciu, prestiżu i digitalizacji. Uczestnicy konferencji będą mieć do dyspozycji dwie sesje FOR Dating, czyli specjalistycznych warsztatów biznesowych, gdzie aż 100 liderów branży podzieli się doświadczeniami i „tipami na przetrwanie”, to wszystko przy 10 stołach networkingowych. W ten sposób spotkają się również z dziesięcioma TOP Restauratorami Made For Restaurant. 

Uczestnicy kwietniowej konferencji doświadczą 10 trendów restauracyjnych interpretowanych w degustacjach wybitnych Szefów Kuchni i Barmanów. Organizatorzy zaproszą też do skorzystania z GREAT TASTE - ZERO WASTE Manifestu, który nie tylko zawiera najważniejsze wytyczne jak marnować mniej, ale też podpowiada jak ograniczyć straty żywności w profesjonalnej kuchni. 

MADE FOR Restaurant 2023.

Horecatrends.pl jest patronem medialnym konferencji Made For Restaurant w Warszawie. 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz