×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Made For Restaurant wraca do Warszawy. Na kwietniowej konferencji powstanie pakiet „SOS dla Gastro”
Po Sopocie i Krakowie, MADE FOR Restaurant znów odbędzie się w Warszawie. 25 kwietnia br. w Hotelu Novotel Centrum spotka się branża HoReCa, by rozmawiać o SOS dla gastronomii. Fot. Archiwum

Made For Restaurant wraca do Warszawy. Na kwietniowej konferencji powstanie pakiet „SOS dla Gastro”

Autor: Katarzyna Gubała Data: 14 marca 2023 13:25

25 kwietnia 2023 r. w Warszawie na konferencji gastronomicznej MADE FOR Restaurant spotkają się restauratorzy, hotelarze oraz eksperci rynku HoReCa. Ruszyła bezpłatna rejestracja na wydarzenie.

Tematem konferencji Made For Restaurant, jaka odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie, będzie skuteczność biznesowa, nowoczesne zarządzanie restauracją, aktualne trendy kulinarne oraz wypracowanie pakietu „SOS dla Gastro”. 

- To będzie 10 godzin doświadczeń i trendów kulinarnych, twardych dyskusji, analiz finansowych, rozwiązań digitalowych, inspiracji i warsztatów biznesowych, których celem jest podkręcenie tempa rozwoju polskich restauracji. Nasze wydarzenia mają zawsze napięty program i moc degustacji, aby nie zmarnować nawet minuty z cennego czasu polskich restauratorów - podkreśla Agnieszka Małkiewicz, organizatorka MADE FOR Restaurant.  

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Darmowy wstęp dla restauratorów i ich pracowników

Na konferencji zostanie przedstawiony ranking TOP 50 restauratorów Forbes i FOR Solutions - Profesjonalnie dla Gastronomii, a także nominacje Made For Restaurant dla 10 TOP restauratorów w kategorii „Skuteczność Biznesowa”. Doceniając pracę przedsiębiorców i ich wole trwania organizatorzy od dwóch lat trzymają się zasady, że wszyscy restauratorzy i ich pracownicy mają darmowy wstęp na konferencję. Bezpłatna rejestracja na wydarzenie już trwa. 

Na Made For Restaurant w Warszawie będzie też mowa o eksperckim wsparciu, prestiżu i digitalizacji. Uczestnicy konferencji będą mieć do dyspozycji dwie sesje FOR Dating, czyli specjalistycznych warsztatów biznesowych, gdzie aż 100 liderów branży podzieli się doświadczeniami i „tipami na przetrwanie”, to wszystko przy 10 stołach networkingowych. W ten sposób spotkają się również z dziesięcioma TOP Restauratorami Made For Restaurant. 

Uczestnicy kwietniowej konferencji doświadczą 10 trendów restauracyjnych interpretowanych w degustacjach wybitnych Szefów Kuchni i Barmanów. Organizatorzy zaproszą też do skorzystania z GREAT TASTE - ZERO WASTE Manifestu, który nie tylko zawiera najważniejsze wytyczne jak marnować mniej, ale też podpowiada jak ograniczyć straty żywności w profesjonalnej kuchni. 

MADE FOR Restaurant 2023.

Horecatrends.pl jest patronem medialnym konferencji Made For Restaurant w Warszawie. 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz