×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
MAKRO zaprasza restauracje polskie do wzięcia udziału w Tygodniu Kuchni Polskiej
Celem Tygodnia Kuchni Polskiej jest promocja kuchni polskiej oraz wsparcie lokalnych restauracji. Fot. MAKRO Polska

MAKRO zaprasza restauracje polskie do wzięcia udziału w Tygodniu Kuchni Polskiej

Autor: Katarzyna Gubała Data: 05 września 2023 11:35

Wkrótce rozpocznie się kolejna edycja Tygodnia Kuchni Polskiej. Akcja, organizowana z okazji Święta Niepodległości w ramach programu Polskie Skarby Kulinarne, potrwa od 3 do 26 listopada. Głównym celem festiwalu jest promocja naszej rodzimej kuchni oraz restauracji polskich.

Z okazji Święta Niepodległości sieć hurtowni MAKRO Polska ponownie zaprosi restauratorów oraz gości do wspólnego celebrowania i odkrywania rodzimej kuchni w ramach akcji Tydzień Kuchni Polskiej. Głównym celem festiwalu jest promocja bogactwa i różnorodności polskich smaków oraz promocja lokalnych restauracji. Z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 400 restauracji z 16 regionów Polski.

W tej edycji łączymy nowoczesność i tradycję

W tym roku akcja będzie poświęcona połączeniu nowoczesności i tradycji. Klasyczne, powszechnie znane dania zostaną podane w zupełnie nowej odsłonie.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestniczące w nim restauracje otrzymają wsparcie od MAKRO Polska w postaci pakietu startowego, zawierającego materiały promocyjne, pomysły na przepisy oraz specjalną ofertę na wybrane produkty potrzebne do przygotowania menu.

Akcja będzie okazją na dotarcie do szerokiego grona odbiorców oraz wypromowania marki restauracji w mediach i social mediach. Planowana jest kampania informacyjno-promocyjna, która pojawi się w radiu oraz w Internecie. Festiwal wesprą również liczni patroni medialni, mi.in. portal Horecanet, magazyny Nowości Gastronomiczne, Przegląd Gastronomiczny, Restauracja, Szef Kuchni, Poradnik Restauratora oraz influencerzy.

Restauratorzy zainteresowani udziałem mogą wysłać swoje zgłoszenie pod adres tkp@makro.pl bądź skontaktować się z przedstawicielem handlowym MAKRO Polska.

Tydzień Kuchni Polskiej - co to za wydarzenie?

Tydzień Kuchni Polskiej odbywa się od 2018 w ramach jednego z kluczowych programów odpowiedzialności społecznej MAKRO, Polskich Skarbów Kulinarnych. Co roku w okolicach 11 listopada z okazji Święta Niepodległości goście mają okazję spróbować specjalnie przygotowanego trzydaniowego menu. Celem akcji jest promocja kuchni polskiej oraz wsparcie lokalnych restauracji.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz