×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Matteo Brunetti mówi ''Bondziorno''. To jego nowy videopodcast nie tylko o gotowaniu
Gośćmi pierwszego odcinka videopodcastu Matteo Brunettiego byli Jagna Niedzielska i David Gaboriaud. Fot. Materiały prasowe

Matteo Brunetti mówi ''Bondziorno''. To jego nowy videopodcast nie tylko o gotowaniu

Autor: KG/horecatrends Data: 07 maja 2022 11:45 | Aktualizacja: 07 maja 2022 11:46

Matteo Brunetti opublikował pierwszy odcinek nowej serii videopodcastów o nazwie Bondziorno. Jego gośćmi byli Jagna Niedzielska i David Gaboriaud. Odcinki publikowane będą na portalu YouTube co dwa tygodnie.

Matteo Brunetti, znany włoski kucharz z polskimi korzeniami i twórca internetowy, finalista 6. edycji Masterchefa oraz zwycięzca specjalnego odcinka Masterchefa - najlepsi z najlepszych, który od dłuższego czasu łączy swoje pasje: gotowanie oraz tworzenie videotreści w mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube wypuścił w świat nowy projekt.  4 maja opublikował swój videopodcast o nazwie ,,Bondziorno’’.

W nowej serii Brunetti planuje poruszać tematy ważne i te, które płyną z głębi serca. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Zależy mi na tym, aby moi goście - zarówno przed ekranami jak i w moim mini studio stworzonym na potrzeby nowej serii - czuli się jak na najwygodniejszej kanapie, z dobrym trunkiem w ręce przy kawałku pysznego jedzenia - mówi Matteo Brunetti.

Na start Jagna Niedzielska i David Gaboriaud 

W pierwszym odcinku o najnowszych trendach foodowych, miłości do jedzenia a także ideologii zero waste opowiedzieli: Jagna Niedzielska - propagatorka idei zero waste, prezenterka telewizyjna oraz pasjonatka gotowania, oraz David Gaboriaud - francuski kucharz od kilkunastu lat mieszkający w Polsce, wyznający ideę slow food.

Włoch podkreśla, że zależy mu na tym, aby było 100 procent rozmowy w rozmowie.

- Nie chcę przeprowadzać suchych wywiadów, nie wykluczam także ponownego zaproszenia tych samych gości, jeśli temat się nie wyczerpie - podkreśla.

Odcinki będą dostępne na kanale YT Matteo Brunetti co dwa tygodnie. Premiery zawsze będą odbywać się w formie video w serwisie YT, ale podcasty będą także dostępne dla fanów takiego odbioru na Spotify oraz Apple Podcast.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz