×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
MAX Premium Burgers - kupony i zniżki. Jak można zjeść taniej w tej sieci?
Czy w MAX Premium Burgers da się zjeść taniej? Tak, jest kilka rodzajów rabatów. | fot. Shutterstock

MAX Premium Burgers - kupony i zniżki. Jak można zjeść taniej w tej sieci?

Autor: Witold Stech Data: 29 marca 2023 10:18

MAX Premium Burgers coraz mocniej wchodzi w polski rynek, otwierając kolejne restauracje w dużych miastach. Czy podobnie, jak w przypadku innych sieci, można zjeść tam taniej dzięki kuponom lub zniżkom? Sprawdzamy.

MAX Premium Burgers to szwedzka rodzinna firma założona w 1968 roku. Obecnie burgery MAX można zjeść w ponad 150 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Egiptu i Polski. We wrześniu 2022 roku marka świętowała 5. urodziny w Polsce.

Na początku lutego 2023 roku wystartował 21 lokal MAX Premium Burgers w Polsce i 7 w Warszawie, w marcu otwarta została kolejna restauracja, tym razem w Grodzisku Mazowieckim. Obecnie sieć ma 22 lokale, a zapowiada także otwarcie w Łodzi i Olsztynie i zamknięcie pierwszej połowy 2023 roku z 24 restauracjami w Polsce.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Sieć koncentruje się na regionach, w których jest już obecna i zdobywa stopniowo popularność w dużych aglomeracjach, w tym na Górnym Śląsku, w Trójmieście i w Warszawie, a oprócz tego w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

MAX Burgers menu - co można zjeść?

W menu szwedzkiej sieci znajdziemy m.in. burgery z wołowiną i wieprzowiną, burgery z kurczakiem np. Grand Chicken, frytki, shakes, sałatki, jest też burger z roślinnym Delifresh Plant Beef. Oprócz tego oferta śniadaniowa, napoje gazowane, lody, kawa, herbata.

MAX Burgers kupony - czy są zniżki na jedzenie?

Czy podobnie jak w innych popularnych sieciach w MAX Premium Burger można skorzystać z rabatów, zniżek, kuponów na popularne dania? Jest kilka form promocji, ale nie dotyczą one wszystkich klientów. Kto może skorzystać?

Studencka zniżka w MAX Burgers. Ile można zaoszczędzić?

Sieć we wszystkich restauracjach w Polsce oferuje do odwołania zniżkę na zamówienia stacjonarne dla studentów. Rabat nie łączy się z innymi rabatami/promocjami i uprawnia do zamówienia z upustem 10%.

Zniżka uprawnia do zakupu dowolnej liczby produktów nią objętych w czasie jednej transakcji po cenie obniżonej (w odniesieniu do każdego z produktów) o kwotę odpowiadającą 10% ceny detalicznej netto oferowanej na dzień skorzystania z rabatu.

Osobami uprawnionymi do uzyskania rabatu są studenci uczelni wyższych. Warunkiem udzielenia zniżki jest przedstawienie ważnej legitymacji studenckiej w momencie składania zamówienia przy kasie, z wyłączeniem kas samoobsługowych.

Specjalna naklejka pomoże w uzyskaniu rabatu przy zamówieniach do samochodu. | fot. MAX Premium Burgers

Zniżka w MAX Premium Burgers dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Rabat w wysokości 12% mogą dostać w sieci z kolei posiadacze Karty Dużej Rodziny. Obejmuje (do odwołania) wszystkie produkty dostępne w stacjonarnych restauracjach MAX Premium Burgers w całym kraju w chwili skorzystania z rabatu (w aktualnej ofercie) i nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Oferta nie obejmuje sprzedaży alkoholu.

Zniżka uprawnia do zakupu dowolnej liczby produktów nią objętych w czasie jednej transakcji po cenie obniżonej (w odniesieniu do każdego z produktów) o kwotę odpowiadającą 12% ceny detalicznej netto oferowanej na dzień skorzystania z rabatu.

Osobami uprawnionymi do uzyskania rabatu są osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny. Warunkiem udzielenia zniżki jest przedstawienie ważnej karty w momencie składania zamówienia przy kasie lub na linii DRIVE z wyłączeniem kas samoobsługowych.

Dzięki rabatowi studenci mogą zapłacić w MAX Premium Burgers 10% mniej. | fot. Max Premium Burgers

Zniżka w MAX Premium Burgers dla zmotoryzowanych. Jak ją dostać?

W MAX Premium Burgers obowiązują także upusty dla zmotoryzowanych. Aby uzyskać 10% zniżki dla zamówień w Klubie Drive Thru należy podjechać linię drive thru w MAX i poprosić kasjera o naklejkę DRIVE THRU CLUB, którą należy okazać przy kolejnym zamówieniu do samochodu.

Rabat w Max Burgers w Westfield Arkadia

W ramach programu lojalnościowego Westfield Club - Arkadia, restauracja MAX Premium Burgers oferuje 10% rabatu na zamówienie w tamtejszej lokalizacji. Oferta jest jednak dostępna wyłącznie dla posiadaczy karty lojalnościowej.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz