×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
MAX Premium Burgers otworzył się w Jastrzębiu-Zdroju. To 18. lokal pod tą marką w Polsce
Nowa restauracja MAX Premium Burgers w Jastrzębiu-Zdroju zapewnia 120 miejsc dla gości w lokalu oraz na patio. Fot. Materiały prasowe

MAX Premium Burgers otworzył się w Jastrzębiu-Zdroju. To 18. lokal pod tą marką w Polsce

Autor: Oprac. KG Data: 24 sierpnia 2022 12:55 | Aktualizacja: 24 sierpnia 2022 12:59

Pierwsza w regionie i osiemnasta w Polsce restauracja MAX Premium Burgers otworzyła się w środę 24 sierpnia w Jastrzębiu-Zdroju.

Nowa restauracja MAX Premium Burgers w Jastrzębiu-Zdroju, przy ulicy Podhalańskiej 23, zaoferuje 120 miejsc dla gości wewnątrz lokalu oraz na patio. Dla kierowców przygotowano miejsce drive thru do złożenia zamówień z samochodu, a także łącznie 31 miejsc parkingowych, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami - czytamy w komunikacie prasowym.

- Dzisiaj jesteśmy wyjątkowo dumni i szczęśliwi, że możemy ogłosić otwarcie nowej restauracji w Jastrzębiu-Zdroju. To nowy rozdział w rozwoju MAX Premium Burgers w Polsce. Chcemy w dalszym ciągu oferować szeroką gamę burgerów mięsnych, a także roślinnych, aby każdy czuł się u nas mile widziany - podkreśla Richard Bergfors, CEO MAX Premium Burgers.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W trosce o potrzeby rodzin z małymi dziećmi, MAX Premium Burgers przygotowało w toaletach miejsce do przewijania pociech. Dla klientów restauracji oddane do użytku zostaną także gniazda do ładowania sprzętów elektronicznych oraz bezpłatna sieć Wi-Fi. Możliwym będzie także złożenie zamówienia na wynos lub na miejscu za pomocą aplikacji MAX Express.

Szwedzka sieć restauracji z burgerami chce się też włączyć we wsparcie i promowanie lokalnego sportu dzięki partnerstwu z KS GKS Jastrzębie S.A.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz