×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
MAX Premium Burgers startuje z noworocznymi promocjami i wprowadza nowości do aplikacji
MAX Premium Burgers wprowadza nowości do aplikacji. / fot. materiały prasowe

MAX Premium Burgers startuje z noworocznymi promocjami i wprowadza nowości do aplikacji

Autor: PTWP - horecatrends.pl Data: 10 stycznia 2023 15:12

MAX rozpoczyna rok promocjami na wybrane burgery. January Deals, czyli styczniowe okazje dotyczą zarówno burgerów mięsnych, jak i wegetariańskich. Oferta dostępna będzie we wszystkich restauracjach. Dodatkowo sieć wprowadza nowości do aplikacji.

MAX Premium Burgers wprowadza nowości do aplikacji 

Od 9 stycznia 2023 roku w aplikacji marki pojawi się nowa kategoria: NA MAXA. To tutaj jej użytkownicy będą mogli znaleźć specjalne promocje. Pierwszą, jaka została przygotowana dla gości to okazyjna cena na 2 burgery.

Original Burger to soczyste mięso wołowe, ser Cheddar, warzywa, kechup i sos Oryginalny zamknięte w opiekanej na złoto bułce. Jeśli jesteś zwolennikiem wegetariańskiej wersji burgerów to w Original zawsze możesz wymienić mięso na Plant Beef lub wypróbować Halloumi Burger, czyli drugą z promocyjnych propozycji. To połączenie sera Halloumi, podawanego w opiekanej na złoto bułce ze świeżymi dodatkami - soczystym pomidorem, czerwoną cebulą, chrupiącą sałatą lodową, pikantną salsą z papryczek jalapeño    i majonezem.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do 25 stycznia posiadacze aplikacji oba burgery będą mogli kupić w promocyjnej cenie 11,95 zł.

W zakładce NA MAXA pojawiać się będą dodatkowe oferty promocyjne. Od 25 stycznia znaleźć tu będzie można atrakcyjne ceny na wybrane produkty 

MAX to szwedzka firma, tworząca burgery z pasją od ponad 50 lat. Sieć posiada ponad 150 restauracji w samej Szwecji. Dzisiaj MAX obecny jest również w Danii, Norwegii i od 5 lat Polsce. W menu restauracji znajdują się klasyki oraz specjalne Zielone Menu i popularne wśród gości opcje wege. 

*** 

MAX został założony w 1968 roku i jest najstarszą szwedzką siecią burgerów. Jego ambicją jest stanie się najlepszą siecią burgerów na świecie, serwującą najsmaczniejsze burgery i działającą na rzecz społeczeństwa i planety. Już od 2008 roku firma MAX ogranicza emisje i znakuje swoje menu pod kątem dbałości o klimat, podając wartości emisji CO2 przy każdym produkcie. Menu MAXa od 2018 roku jest pozytywne dla klimatu, co oznacza, że firma absorbuje więcej gazów cieplarnianych niż ich emituje podczas produkcji. Redukcja emisji odbywa się zgodnie z globalnym celem ONZ o 1,5 stopnia. Ponadto, od 2006 r. 7-10 procent rocznego zysku netto firma MAX przeznacza na ograniczanie ubóstwa. W 2009 r. Założyła Fundację Sprawiedliwej Dystrybucji „Stiftelsen Rättvis Fördelning”, na której cel przekazała łącznie 323 miliony koron szwedzkich. MAX zatrudnia blisko 7500 osób, ma 183 restauracje w pięciu krajach, a obroty w 2021 r. wyniosły 4,1 mld koron szwedzkich. MAX Premium Burgers otworzył pierwszą restaurację w Polsce 1 września 2017 r., a od września 2022 r. w Polsce działa 19 restauracji. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz