×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
MAX Premium Burgers wprowadza nowe burgery do menu i świętuje 5. urodziny w Polsce
MAX Premium Burgers świętuje 5. urodziny w Polsce. / fot. materiały prasowe

MAX Premium Burgers wprowadza nowe burgery do menu i świętuje 5. urodziny w Polsce

Autor: oprac. JS Data: 06 września 2022 11:00

MAX Burgers wprowadza do swojej oferty 3 nowe burgery z kurczakiem. Nowości w menu pojawiają we wrześniu. Wtedy też sieć świętuje swoje 5. urodziny w naszym kraju.

 Burgerem podstawowym w nowej linii jest Grand Chicken Sandwich, klasyk, z czerwoną cebulą, ogórkami kiszonymi i majonezem. Grand BBQ Chicken podawany jest z sosem BBQ, ogórkami kiszonymi, czerwoną cebulą i sałatką colesław. Ostatnim przysmakiem dla tych, którzy kochają wszystko co pikantne, jest Grand Buffalo Chicken – podawany z sosem Buffalo Hot, czerwoną cebulą, ogórkami kiszonymi, sałatą lodową i majonezem.Wszystkie nowe burgery zamknięte są w bułce.

Ponad to Grand Buffalo Chicken oraz Grand BBQ Chicken można zamówić w wersji wegetariańskiej, z kotletem Crispy No Chicken.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Tworząc menu opracowaliśmy wyjątkowe receptury, a wybór jednego smaku był naprawdę trudny. Dlatego zdecydowaliśmy się wykonać odważny ruch i wprowadzić aż 3 różne burgery do naszej oferty. Uważam, że są to najlepsze z wprowadzonych przez nas w MAXie pozycji. Mam nadzieję, że każdy kto nas odwiedzi, zgodzi się z nami – mówi Jonas Mårtensson, szef kuchni w MAX Burgers.

5. urodziny MAXa w Polsce

Najstarsza szwedzka sieć restauracji z burgerami świętuje swoje 5. urodziny w Polsce. W sierpniu 2022 roku sieć otworzyła 18. restaurację w naszym kraju. Do końca 2022 roku MAX planuje otwarcia jeszcze 3 lokali w Polsce. 

– Ostatnie 5 lat to dla MAXa wyjątkowy czas. Przez te lata zdążyliśmy otworzyć 18 restauracji w całej Polsce i pozyskać wielu partnerów poprzez wspieranie lokalnych społeczności i ich inicjatyw. Zyskaliśmy zaufanie naszych gości, którzy chętnie odwiedzają i wracają do naszych restauracji. Uwielbiam patrzeć na to, jak zadowoleni goście wychodzą z naszych restauracji. Mam nadzieję, że nowe pozycje w menu przyciągną do nas nowych gości, którzy czekali na te smaki tak samo jak my – mówi Richard Bergfors, Group CEO MAX Burgers.

Nowe Grand Chicken Sandwich, Grand BBQ Chicken, Grand Buffalo Chicken i wegetariański Crispy No Chicken są dostępne w Polsce od 18 sierpnia. Razem z nowymi burgerami menu poszerzyło się także o zupełnie nowe, Buffalo Hot Wings – ostre skrzydełka z kurczaka. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz