×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
McDonald's bez krzeseł i stolików. Sieć testuje nowy format restauracji
McDonald's testuje w USA nowy format restauracji. / fot. PAP/JIM LO SCALZO

McDonald's bez krzeseł i stolików. Sieć testuje nowy format restauracji

Autor: wirtualnemedia.pl Data: 06 grudnia 2022 12:09

McDonald's testuje nowy format restauracji. W Teksasie sieć otworzyła nowy lokal, w którym nie ma stołów i krzeseł, a zamówienie odbiera się ze specjalnego taśmociągu - pisze portal Wirtualnemedia.pl. Nowy lokal ma wyznaczać przyszłość restauracji typu drive-thru.

McDonald's testuje nowy format restauracji

Jak pisze portal Wirtualnemedia.pl, McDonald's w nowej formule zadebiutował w Fort Worth w Teksasie. Projekt jest skierowany do zmotoryzowanych klientów, którzy planują jedzenie w trasie.

- Miejsce zostało zbudowane specjalnie z myślą o obsłudze klientów cyfrowych poprzez usługi drive-thru, odbiór i dostawę przy użyciu zupełnie nowych systemów i technologii. Wykorzystano tu technologię Order Ahead Lane - klienci składają zamówienie w aplikacji McDonald's, a potem przejeżdżając przez specjalny ekskluzywny pas przy restauracji otrzymują zamówienia za pośrednictwem przenośnika taśmowego - czytamy w artykule.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowy McDonald's bez krzeseł i stolików

Z racji, że lokal jest zbudowany w nowoczesnej formule drive-thru, która ma wyznaczać przyszłość tego typu restauracji, wewnątrz nie ma stołów, ani krzeseł.

- Taka koncepcja odbioru zamówień jest skierowana do klientów zmotoryzowanych. Oprócz parkingu dla kurierów i pasów odbioru przy krawężniku, lokalizacja jest nastawiona na klientów planujących obiad w domu lub w podróży, co oznacza, że ​​wewnątrz restauracji nie ma stołów ani krzeseł do spożywania posiłków. Zamiast tego wewnątrz znajdują się kioski i półki na zamówienia, dzięki którym klienci mogą wejść do środka i szybko odebrać zamówienie - dodaje portal. 

Czytaj więcej na: Wirtualnemedia.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz