×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
McDonald’s powstanie na terenie Retail Parku ATUT Myszków
McDonald’s z pozwoleniem na budowę na terenie Retail Parku ATUT Myszków. / fot. materiały prasowe

McDonald’s powstanie na terenie Retail Parku ATUT Myszków

Autor: oprac. JS Data: 31 maja 2022 11:22

Na terenie Retail Park Atut Myszków, którego budowa rozpocznie się w II kwartale tego roku, powstanie restauracja McDonald’s. Znana sieć uzyskała pozwolenie na budowę. Obiekt handlowy przywita pierwszych klientów w 2023 roku.

Na powierzchni 11 tys. mkw. centrum handlowego znajdzie się kilkadziesiąt lokali handlowo-usługowych znanych i popularnych marek, z wejściami bezpośrednio z parkingu. W ramach inwestycji powstanie również restauracja McDonald’s.

McDonald’s na terenie Retail Park Atut Myszków zostanie otwarty w 2023 roku

Teren inwestycji obejmuje powierzchnię 6,4 ha. Obiekt będzie położony w centrum miasta, w pobliżu skrzyżowania ul. Kazimierza Pułaskiego z ul. Jesionową, na terenie katowickiej specjalnej strefy ekonomicznej. Atutem lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo obwodnicy zapewniającej sprawny dojazd z Częstochowy i Katowic oraz drogi wojewódzkiej nr 793, która łączy Myszków z miejscowością Żarki i ułatwia dojazd m.in. z Zawiercia czy Siewierza. Atut Myszków obejmie zasięgiem około 120 tys. osób – mieszkańców miasta oraz całego powiatu myszkowskiego.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Miasto Myszków znajduje się w północno-wschodniej części województwa śląskiego, liczy 35 tys. mieszkańców. Jego zaletą jest atrakcyjne położenie pod względem turystycznym – znajduje się na skraju Jury Krakowsko-Częstochowskiej, co sprawia, że jest doskonałą bazą wypadową zarówno dla turystów zmotoryzowanych, rowerzystów, jak i miłośników wycieczek pieszych.

Inwestorem obiektu jest spółka Atut Myszków sp. z o.o. Za jego komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting. Otwarcie planowane jest w 2023 r.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz