Partnerzy portalu
McDonald's: Sprzedaż tylko przez McDrive i McDelivery McDonald's przekierował sprzedaż na McDrive i McDelivery; fot. shutterstock

McDonald's: Sprzedaż tylko przez McDrive i McDelivery

Autor: Anna Wrona/horecatrends.pl Data: 16 marca 2020 13:34

McDonald's wdrożył procedury, które czasowo przekierowują działalność na kanały McDelivery oraz McDrive.

- Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, gości oraz partnerów McDonald’s to nasz priorytet. Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia został wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju oraz ustanowione czasowe ograniczenie prowadzenia działalności gastronomicznej dotyczące spożywania posiłków na miejscu. Wpływa to na działalność restauracji McDonald’s i oznacza zmianę sposobu dotychczasowego działania. Sprzedaż jest możliwa tylko poprzez McDrive oraz usługę McDelivery. Restauracje zlokalizowane w centrach handlowych są zamknięte - poinformowano serwis horecatrends.pl.

Sieć zapewnia, że od kilku tygodni monitoruje sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i wdraża dodatkowe środki bezpieczeństwa oraz zalecenia służb sanitarnych w trosce o zdrowie gości, pracowników oraz partnerów.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa wymaga jednak podjęcia bardziej zdecydowanych kroków regulacyjnych, w tym ograniczenia działalności niektórych przedsiębiorstw. Rozumiemy to i wdrożyliśmy procedury, które czasowo przekierowują naszą działalność na kanały McDelivery oraz McDrive. W przypadku usług Delivery wypracowaliśmy procedury bezkontaktowej dostawy - napisano w oświadczeniu przesłanym redakcji horecatrends.pl

- Pragniemy zapewnić, że od zawsze wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny McDonald’s były i są przestrzegane z najwyższą starannością, stanowią podstawę naszego działania i są elementem naszej obietnicy jako marki.  Restrykcyjne procedury mycia i dezynfekcji są standardem systemu McDonald’s. - dodaje sieć.

Zob. też: AmRest: Jak działają restauracje? Które zostały zamknięte?

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz