Partnerzy portalu
McDonald’s w Zambrowie już działa McDonald’s w Zambrowie już jest otwarty/fot. pixabay

McDonald’s w Zambrowie już działa

Autor: zambrow.org Data: 18 listopada 2022 14:39

W Zambrowie ruszył McDonald’s. Obecnie w Polsce działa ponad 500 lokalu sieci, które zatrudniają 30 000 osób.

McDonald’s w Zambrowie ruszył 10 listopada. W oficjalnym otwarciu udział wzięli przedstawiciele lokalnych samorządów, urzędnicy oraz dyrektorzy zambrowskich szkół i przedszkoli. To 11. restauracja McDonald’s w województwie podlaskim i 511. w Polsce.

McDonald’s w Zambrowie już otwarty

Nowa restauracja znajduje się przy ul. Ostrowskiej 110, niedaleko drogi krajowej S8, przy zjeździe węzeł Zambrów Zachód. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Restauracja otwarta jest codziennie od godz. 7:00 do godz. 24:00. Nie zabrakło oczywiście opcji dla zmotoryzowanych - McDrive, który czynny jest od niedzieli do czwartku w godzinach 7:00 - 24:00, a w piątek i sobotę przez całą dobę. Na miejscu dostępna jest również oferta śniadaniowa (w tygodniu do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00) oraz wydzielona strefa McCafe. Miejsce w środku znajdzie blisko 90 osób, a w ogródku - 120.

Restauracją McDonald’s w Zambrowie zarządza Karolina Sokół, która prowadzi już 3 inne restauracje McDonald’s w Warszawie, Sokołowie Podlaskim i Mińsku Mazowieckim. W Zambrowie zatrudnienie obecnie znalazło ponad 40 osób, a docelowo ma tam pracować 80 osób, w tym 15 managerów.

 

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz