Partnerzy portalu
McDonald’s w Zambrowie. To kolejny lokal zarządzany przez Karolinę Sokół Oprócz McDonald's w w Zambrowie Karolina Sokół prowadzi już 3 inne lokale McDonald’s

McDonald’s w Zambrowie. To kolejny lokal zarządzany przez Karolinę Sokół

Autor: AW Data: 10 listopada 2022 13:27

10 listopada miało miejsce otwarcie nowego McDonald’s w Zambrowie. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonała franczyzobiorczyni oraz burmistrz miasta. To 11. restauracja pod złotymi łukami w województwie podlaskim i 511. restauracja sieci w Polsce.

McDonald’s w Zambrowie i Karolina Sokół

Nowy McDonald's znajduje się przy ul. Ostrowskiej 110, tuż obok trasy S8, przy zjeździe na węźle Zambrów Zachód. Zarządzać nią będzie Karolina Sokół, która w województwie mazowieckim, a konkretnie w Warszawie, Sokołowie Podlaskim, Mińsku Mazowieckim, prowadzi już 3 inne lokale McDonald’s. W Zambrowie zatrudnienie znajdzie docelowo 80 osób, w tym 15 managerów.
 
– Prowadzenie własnej restauracji McDonald’s od lat było moim marzeniem. Aktualnie prowadzę cztery lokale. Wspiera mnie w tym mąż – to nasz biznes rodzinny. To wielka duma, ale też i zaszczyt, że mogę rozwijać swój biznes pod złotymi łukami, jednocześnie wspierając lokalne społeczności. Niezmiernie cieszę się, że mogę zapewnić miejsce pracy docelowo dla 80 osób, które będą się wzajemnie uzupełniać i tworzyć zgrany, różnorodny zespół – mówi Karolina Sokół.

McDonald’s w Zambrowie Essential Ingredients 2.0

Nową restaurację McDonald’s w Zambrowie zaprojektowano w stylu Essential Ingredients 2.0, który charakteryzuje się wygodnym rozkładem oraz nowoczesnym designem. Miejsce w środku znajdzie blisko 90 osób, a w ogródku aż 120.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Restauracja otwarta jest codziennie od godz. 7:00 do godz. 24:00. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z linii McDrive - od niedzieli do czwartku w tych samych godzinach, a w piątek i sobotę przez całą dobę. Na miejscu dostępna jest również oferta śniadaniowa (w tygodniu do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00) oraz wydzielona strefa McCafe.

Na zajmowanej przez restaurację powierzchni znajduje się parking rowerowy oraz samochodowy, który pomieści 35 pojazdów. Lokal pod złotymi łukami przystosowany jest także do osób z niepełnosprawnościami i oferuje darmowy dostęp do internetu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz