McDonald’s z nową linią burgerów i wrapów Supreme Crispy Chicken Smokyhorecatrends.pl/informacja prasowa - 10 marca 2021 13:52


McDonald’s wprowadza do swojej oferty nową propozycję. 10 marca w menu sieci pojawiła się chrupiąca linia burgerów i McWrapów Supreme Cripsy Chicken poszerzona o nowy wariant Smoky.

Od 10 marca w ofercie McDonald’s dostępne są nowe burgery i McWrapy Supreme Crispy Chicken Smoky. Supreme Crispy Chicken Smoky to kotlet z mięsa z kurczaka otoczony złocistą panierką połączony z oryginalnym sosem Garlic BBQ. Całość uzupełniają pomidor i rukola. 

W ofercie znajdziemy również Supreme Crispy Chicken Sweet&Spicy, czyli kotlet z kurczaka w połączeniu z krążkami czerwonej cebuli, sałatą batawia, a także roztopionym serem cheddar. Kompozycję dopełniają dwa sosy: pikantny sos spicy oraz sos o smaku karmelizowanej cebuli. Oba warianty smakowe dostępne są zarówno w burgerach, jak i zawiniętych w pszennym placku McWrapach.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poniżej prezentujemy najnowszy spot promujący linię Supreme Crispy Chicken.

{youtube;LEJdeXOal_I}

Za strategię i koncepcję kreatywną kampanii odpowiada DDB Warszawa. Produkcję video zrealizowała Papaya Films. Za zakup mediów odpowiada OMD, zaś za komunikację PR – agencja 24/7Communication.