×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
McDonald’s zwolnił pracowników, którzy wycierali ser o podeszwę buta
McDonald’s zwolnił na Węgrzech dwóch pracowników, którzy na zamieszczonym w internecie nagraniu wycierają plaster sera o podeszwę buta. / fot. unsplash

McDonald’s zwolnił pracowników, którzy wycierali ser o podeszwę buta

Autor: PAP Data: 31 sierpnia 2021 10:42

McDonald’s zwolnił na Węgrzech dwóch pracowników, którzy na zamieszczonym w internecie nagraniu wycierają plaster sera o podeszwę buta, a burgera przekładają na podłodze – poinformował we wtorek portal Telex.hu.

Nagranie zatytułowane "I love meki" pojawiło się na Reddicie. Widać na nim, jak młody mężczyzna dwukrotnie wyciera o podeszwę swego buta plasterek sera, a następnie wkłada go do kanapki, zaś obok jego kolega przewraca packą na podłodze hamburgera. Słychać przy tym, jak ktoś mówi po węgiersku "Z serem ekstra!".

Z wideo nie wynika, w którym barze McDonald's zostało nakręcone, o której godzinie, ani też czy przygotowanego w ten sposób hamburgera podano klientowi.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Sieć McDonald's poinformowała, że zakończono wewnętrzne śledztwo i widoczni na nagraniu pracownicy zostali zwolnieni. Twierdzili oni, że tylko żartowali między sobą, a burger nie został podany klientowi. Wyrazili też ubolewanie, że nagranie dostało się do internetu, gdyż nie chcieli dyskredytować firmy McDonald's.

"Widoczne na nagraniu zachowanie jest w naszej sieci zupełnie bezprecedensowe i absolutnie niedopuszczalne" - podkreśliła firma.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz