×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Meet & Fit - Slow Food Burgers z 2 nowymi lokalami w Warszawie
Meet & Fit - Slow Food Burgers z 2 nowymi lokalami w Warszawie; fot. mat. pras.

Meet & Fit - Slow Food Burgers z 2 nowymi lokalami w Warszawie

Autor: Anna Wrona Data: 21 lutego 2023 09:09

W lutym 2023 roku franczyzobiorcy firmy „7 Street Łukasz Błażejewski” prowadzący na zasadach franczyzy już jeden lokal Meet & Fit – Slow Food Burgers na warszawskim Gocławiu otworzyli dwa kolejne.

Nowe lokale Meet & Fit - Slow Food Burgers

Lokalizacja pierwszego z dwóch nowych lokali to warszawskie Arkady, czyli Centrum Handlowe w starym stylu z różnorodnymi butikami, restauracjami i punktami usługowymi położonymi na 2 poziomach zlokalizowane jest na warszawskim Powiślu przy ul. Solec 81B. Lokal przystosowany jest do obsługi zamówień z dostawą oraz odbiorem osobistym. Nie posiada sali do obsługi gości.

Drugi z nowych lokali znajduje się na Mokotowie przy ul. Puławskiej 11. Lokal ma kilka miejsc siedzących dla gości chcących zjeść na miejscu, ale przede wszystkim jest przystosowany do obsługi zamówień z dostawą oraz odbiorem osobistym.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Również w tym roku miało miejsce odświeżenie nazwy i logotypu marki Meet & Fit. Aktualna nazwa sieci lokali to: Meet & Fit – Slow Food Burgers, natomiast logo zostało dostosowane do aktualnie panujących trendów w brandingu marek gastronomicznych. 

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów mięsnych oraz roślinnych. Każdego burgera można zamówić w jako wrapa  lub formie sałatki.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz