×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Meet & Fit z nowym lokalem w Olsztynie
Meet & Fit z nowym lokalem w Olsztynie. / fot. materiały prasowe

Meet & Fit z nowym lokalem w Olsztynie

Autor: oprac. JS Data: 23 lutego 2023 11:57

Firma „7 Street Łukasz Błażejewski” wspólnie z nowym franczyzobiorcą uruchomiła w Olsztynie nowy lokal w Meet & Fit – Slow Food Burgers.

Meet & Fit otworzyło lokal w Olsztynie

Nowe Meet & Fit w Olszytynie znajduje się na olsztyńskim osiedlu Generałów. Lokal ma powierzchnię 62 m2 i 25 miejsc siedzących, a w sezonie letnim planowany jest ogródek letni. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów mięsnych oraz roślinnych. Każdego burgera można zamówić w jako wrapa  lub formie sałatki.

W tym roku odświeżony został logotyp marki Meet & Fit oraz drobnej zmianie została poddana nazwa. Jest obecnie bardziej wymowna. Aktualna nazwa sieci lokali to: Meet & Fit – Slow Food Burgers.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cały czas rozwijamy sieć i poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food Burgers muszą liczyć się z inwestycją około 45-150 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą - mówi Łukasz Błażejewski.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz