×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
"MŁODA szuka kucharza''. To praca w miejscu, które powstało z miłości
Szukamy kucharza - nie na sezon, lecz na lata - napisali właściciele wrocławskiej Młodej Polski. Fot. Młoda Polska bistro & pianino/Facebook

"MŁODA szuka kucharza''. To praca w miejscu, które powstało z miłości

Autor: KG/horecatrends Data: 05 lipca 2022 12:50

Młoda Polska bistro & pianino we Wrocławiu ogłosiła, że szuka kucharza. Prowadzący ten lokal Beata Śniechowska i Tomasz Czechowski otrzymali niedawno tytuł TOP Restauratorów NEW GENERATION.

Bistro Młoda Polska działa we Wrocławiu od 2,5 roku.

''Dużo się u nas dzieje. Stale się rozwijamy, reagujemy na dary sezonu, pielęgnujemy rzemieślnicze podejście do kuchni i każdego dnia chcemy zarazić gości naszą filozofią smaku. Takie podejście wymaga stałego inwestowania w ludzi.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Szukamy kucharza - nie na sezon, lecz na lata. Kucharza, który rozumie czym jest zgrany team, zaangażowanie, doświadczenie i … duże poczucie humoru (u nas bez tego ani rusz… czy tam jak)'' - ogłosili w swoich social mediach prowadzący Młodą Polskę. 

Tomasz Czechowski podczas gali TOP 10 Restauratorów New Generation w czerwcu w Sopocie opowiadał o tym, skąd się zrodził pomysł na wrocławskie Młoda Polska Bistro & Pianino. 

- Jestem przedsiębiorcą i działam w różnych branżach, ale zawsze ta szeroko pojęta gastronomia, czyli restauracje, to życie było mi bliskie. Moim marzeniem było to, żeby stworzyć restaurację, ale wiadomo, że tego się nie da zrobić bez pasji, bez dobrego szefa kuchni. Pewnego dnia, kiedy byłem we Wrocławiu pojechałem z moim kolegą na tatara do restauracji, gdzie szefową była Beata. Zjedliśmy tatara, zaczęła opowiadać o kolejnych daniach, zjedliśmy kolejne dania, kolejne i kolejne, wszystko spoza karty. I wtedy pomyślałem: muszę mieć restaurację z tą kobietą albo muszę być z tą kobietą - mówił Tomasz Czechowski.

Dodał, że najpierw z Beatą Śniechowską stworzyli restaurację, a potem…

- Jesteśmy parą i się kochamy. To, co mnie w Beacie zafascynowało to to, jak opowiada o polskiej kuchni, o nowoczesności w tej nowej polskiej kuchni, że nie trzeba działać tylko rynkowo, byle jak, że polska kuchnia może mieć szerokie zastosowanie. Stwierdziliśmy, że zrobimy miejsce do spotkań, do biesiad, miejsce dla wszystkich (…) Młoda Polska powstała z miłości do tego, żeby dawać ludziom dobro.

Czytaj też Beata Śniechowska i Tomasz Czechowski to nowa generacja restauratorów

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz