×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Mr.Pancake chce pobić rekord Guinnessa
Mr.Pancak chce ułożyć najwyższą wieżę z pankejków; fot. unsplash

Mr.Pancake chce pobić rekord Guinnessa

Autor: horecatrends.pl Data: 15 września 2021 14:40

Mr.Pancake 16 października spróbuje pobić oficjalny rekord świata na najwyższą wieżę z ułożonych jeden na drugim pankejków. Wydarzenie będzie otwarte dla gości.

Wieża z pankejków:  rekord Guinnessa

Dotychczasowy rekord Guinnessa na najwyższą wieżę z pankejków został ustanowiony w miejscowości Rufford w Wielkiej Brytanii. Za jego ustanowienie odpowiedzialni byli kucharze z restauracji w ośrodku wypoczynkowym Center Parcs położonym tuż przy legendarnym lesie Sherwood. Rekordowa wieża miała wysokość 101,8 cm, więc Mr. Pancake ma za zadanie ułożyć taką o wysokości min. 102 cm.

Próba bicia rekordu rozpocznie się 16 października w sobotę, ok. godziny 10:00 w restauracji na Marszałkowskiej 17 w Warszawie. Próba odbędzie się w towarzystwie koordynatora biura rekordów Guinnessa, który będzie czuwał nad jej prawidłowym przebiegiem, a układanie wieży zostanie udokumentowane dla oficjalnego wyznaczenia nowego rekordu. Gdy Mr.Pancake ustanowi nowy rekord świata otrzyma oficjalny certyfikat Guinnessa i zapisze się w księdze rekordów 2021 roku.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

102 cm jadalna wieża nie będzie mogła się zmarnować, dlatego wszystkie pankejki, które posłużą do jej zbudowania będą serwowanie gościom zupełnie za darmo z urodzinowymi dodatkami.  Dla najmłodszych gości będzie czekało stanowisko z różową watą cukrową.

Imprezę poprowadzi Jakub „Suwak” Suwiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz