×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
''Najgorszy McDonald's na świecie'' zostanie wkrótce zamknięty
McDonald's przy Rideau Street w Ottawie ma zostać zamknięty w kwietniu 2023 r. Fot. Shutterstock

''Najgorszy McDonald's na świecie'' zostanie wkrótce zamknięty

Autor: horecatrends.pl Data: 25 stycznia 2023 09:20

Okryty złą sławą McDonald's w Ottawie ma zostać wkrótce zamknięty. Media nazywały go ''najgorszym McDonald's na świecie''. Przez lata dochodziło tam do licznych incydentów. W 2018 r. policję wzywano ponad 800 razy.

Problematyczny lokal znajduje się przy Rideau Street 99 w Ottawie, w popularnej wśród turystów dzielnicy i działa od 1985 roku. W kwietniu br. ten McDonald's ma zostać zamknięty, a lokal po nim będzie możliwy do wynajęcia od lipca - podaje CTV News Ottawa.

W sieci krążyły nagrania z bójek w McDonald's przy Rideau Street 99. W 2022 r. policja interweniowała tam 150 razy, ale w 2018 r. było to aż 800 interwencji. Doszło nawet do tego, że  w 2019 r. szef policji w Ottawie, Charles Bordeleau wysłała list do dyrektora generalnego McDonald's w Kanadzie, w którym informował o zdarzeniach, do których dochodzi w lokalu oraz obawach dotyczących „ciągłej działalności przestępczej i niepokojów społecznych”.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Po tej interwencji lokal przestał być całodobowy, a obecnie działał w godz. 8-22 i wydawał jedzenie tylko na wynos. Jadalnia jest zamknięta dla klientów.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz