×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
NINE's Lewandowskiego z okazji Super Bowl otworzy nową część lokalu
Po raz pierwszy oficjalnie dla gości NINE's zostanie otwarta przestrzeń eventowa z trybuną i kilkudziesięciocalowym ekranem. Fot. NINE's Restaurant & Sports Bar/Fb

NINE's Lewandowskiego z okazji Super Bowl otworzy nową część lokalu

Autor: KG/horecatrends Data: 02 lutego 2022 09:15 | Aktualizacja: 02 lutego 2022 09:19

W nocy 13 na 14 lutego odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie - finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi NFL.  Z tej okazji NINE's organizuje specjalny event wokół Super Bowl. Po raz pierwszy w lokalu zostanie otwarta przestrzeń evenetowa z trybuną i wielkim ekranem.

Po 3 miesiącach działalności konceptu, którego jednym z współwłaścicieli jest najlepszy piłkarz świata Robert Lewandowski, nadszedł czas dla NINE’s na realizację bardzo dużych wydarzeń. Inauguracją ich startu będzie właśnie Super Bowl, które zostało zaplanowane dosłownie z ''prawdziwą pompą'' - czytamy w komunikacie prasowym. 

Wydarzenie, które rozpocznie się 13 lutego o godz. 21 odbędzie się na 4 kondygnacjach lokalu: SportsBar, dwa piętra restauracyjne oraz po raz pierwszy oficjalnie dla gości zostanie otwarta przestrzeń eventowa z trybuną i kilkudziesięciocalowym ekranem.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oprócz transmisji, goście będą animowani m.in. poprzez show cheelrederek, a także zawodników amerykańskiego futbolu. Podczas wieczoru showman przeprowadzi także liczne konkursy i quizy dla ponad 300 Gości, którzy wypełnią wszystkie piętra Warzelni na Browarach Warszawskich.

Wstęp na wydarzenie podlega obowiązkowej rezerwacji stolików na zasadzie przedpłat. Cena biletu to 70-100 zł za osobę. Całkowita kwota rezerwacji jest do wykorzystania na ofertę kuchni i baru w noc wydarzenia.

Czytaj też: Robert Lewandowski otworzył restaurację w Browarach Warszawskich

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz