Partnerzy portalu
Nocna interwencja policji w PiwPaw Parkingowa Kolejna interwencja policji w PiwPaw Parkingowa / fot. https://www.facebook.com/piwpawsklep

Nocna interwencja policji w PiwPaw Parkingowa

Autor: PAP Data: 05 marca 2021 08:33

Policja interweniowała w nocy z czwartku na piątek w znanym stołecznym lokalu PiwPaw Parkingowa. O działaniach mundurowych poinformował na swoim profilu na Facebooku klub.

Według relacji zamieszczonej na Facebooku lokalu, który reklamuje się, jako Warszawskie Muzeum Kapsli, funkcjonariusze mieli zająć znajdujący się tam towar.

O działaniach policji donosił również TVN Warszawa. "Podjechało tam 10 radiowozów policji. Policjanci są na zewnątrz i w środku lokalu, który jest otwarty. Wygląda na to, że w środku jest dużo osób, słychać muzykę. Każdy, kto wychodzi lub wchodzi, jest spisywany przez policjantów" - opisał portal TVN Warszawa.pl.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Informację potwierdził w rozmowie z portalem również Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. "Na miejscu interweniują Krajowa Administracja Skarbowa i sanepid. Policjanci im asystują" - przekazał.

Zgodnie z aktualnymi zarządzeniami epidemiologicznymi w całej Polsce obowiązuje zakaz działalności stacjonarnej gastronomii - możliwe jest oferowanie posiłków na wynos oraz w dowozie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz