Partnerzy portalu
Nova Wola z nowymi godzinami otwarcia, ofertą lunchową i menu sezonowym
Restauracja Nova Wola wprowadza nowe godziny otwarcia. / fot. materiały prasowe

Nova Wola z nowymi godzinami otwarcia, ofertą lunchową i menu sezonowym

Autor: oprac. JS Data: 12 maja 2022 14:41 | Aktualizacja: 13 maja 2022 13:13

Nova Wola, zlokalizowana na pierwszym piętrze Crowne Plaza Warsaw – The Hub przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie, wprowadza nowe godziny otwarcia. Dodatkowo o ofercie restauracji znalazły się lunche oraz nowe, wiosenne, szparagowe menu.

Od tego tygodnia restauracja Nova Wola jest czynna w nowych godzinach  od 12:30 do 16:00. W tym czasie w restauracji będą serwowane lunche. Po tym nastąpi godzinna przerwa, po której lokal będzie ponownie otwarty dla gości od godz. 17.00 do 22.30.

Nova Wola z nowym wiosennym, szparagowym menu.

Nowe godziny otwarcia zbiegły się z debiutem nowego, sezonowego menu, w którym główną rolę odgrywają szparagi. Szef kuchni Paweł Suchenek przygotował wiosenną odsłonę karty, w której znajdziemy między innymi: białe i zielone szparagi z jajkiem w koszulce, sosem holenderskim i czosnkiem niedźwiedzim, zielone szparagi z grillowanym oscypkiem i sałatą z wiosennych pomidorów, czy krem z białych szparagów doprawiony oliwą truflową.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W karcie Novej Woli znalazły się jeszcze: makaron linguine z zielonymi szparagami i krewetkami, grillowany łosoś z białymi szparagami, młodymi ziemniakami z koperkiem i sosem holenderskim.

Wiosenna propozycja zawiera również deser w postaci ciasta piaskowego z rabarbarem, kremem budyniowym i lodami truskawkowymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz