Partnerzy portalu
Nowa restauracja HA LONG w Galerii nad Jeziorem Nowo otwarta restauracja HA LONG serwuje dania azjatyckie/ fot. mat. pras.

Nowa restauracja HA LONG w Galerii nad Jeziorem

Autor: horecatrends.pl Data: 10 listopada 2021 14:28

Galeria nad Jeziorem w Koninie ma nową, orientalną restaurację HA LONG. To pierwsza lokalizacja tej marki w mieście.

Nowo otwarta restauracja HA LONG serwuje dania azjatyckie przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi, przekazywanymi z pokolenia na pokolenia recepturami.

Pierwsza restauracja HA LONG w Koninie

Od 27 października mieszkańcy Konina i okolic mają okazję spróbować orientalnej kuchni w Galerii nad Jeziorem. To jedna z dwudziestu w Polsce, a pierwsza w Koninie restauracja tej sieci.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Marka wpisuje się w przyjęty i ustalony przez właściciela, fundusz Pradera Central & Eastern Fund, kierunek rozwoju centrum handlowego. Pozyskanie przez Zarządcę, Apsys Polska, nowego najemcy stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty gastronomicznej Galerii.

„Tworząc optymalny tenant mix Galerii nad Jeziorem kierujemy się jej stałym rozwojem by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Szeroka oferta handlowo-usługowa jest naszym priorytetem. Cieszymy się, że do grona najemców dołączyła właśnie znana w Polsce od 20 lat sieć kuchni azjatyckiej – restauracja HA LONG. Dzięki nowym brandom zapewniamy mieszkańcom Konina jeszcze bardziej atrakcyjną przestrzeń do codziennych zakupów i spędzania czasu wolnego” – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz