Nowa restauracja z kuchnią azjatycką w CH Auchan MikołówPropertyNews - 19 czerwca 2020 16:18


Centrum Handlowe Auchan Mikołów rozszerza ofertę gastronomiczną. 18 czerwca do grona najemców obiektu dołączyła restauracja Ha-Long oferująca dania kuchni azjatyckiej. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Mikołów odpowiada Ceetrus Polska.

Klienci centrum mają w nim do dyspozycji ofertę 60 sklepów i punktów usługowych, jak również kawiarni i restauracji. 18 czerwca w centrum handlowym otwarta została restauracja Ha-Long z kuchnią azjatycką, która wzbogaci ofertę gastronomiczną obiektu.

W menu restauracji Ha-Long klienci znajdą bogaty wybór dań mięsnych i wegetariańskich, w tym przekąski, zupy oraz zestawy, a także potrawy sprzedawane na wagę. W przestronnym lokalu o powierzchni 108 mkw. można zjeść przy stoliku lub zamówić na wynos. Restauracja Ha-Long działa w godzinach pracy galerii handlowej.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Restauracja Ha-Long w Centrum Handlowym Auchan Mikołów jest drugą lokalizacją sieci w portfolio obiektów zarządzanych przez Ceetrus Polska. Posiłek w restauracji Ha-Long mogą zjeść również klienci Centrum Handlowego Auchan Żory.