×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowa stacja Circle K z konceptem Horizon otwarta w Skawinie
Nowo otwarta stacja paliw Circle K znajduje się w Skawinie. Fot. Materiały prasowe

Nowa stacja Circle K z konceptem Horizon otwarta w Skawinie

Autor: Katarzyna Gubała Data: 27 marca 2023 13:05

Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Skawinie, w pobliżu drogi krajowej nr 44. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K - Horizon, który charakteryzuje się wygodną strefą gastronomiczną.

Sieć Circle K to blisko 400 stacji paliw w całej Polsce. Teraz dołącza do nich najnowsza stacja franczyzowa Circle K otwartej w Skawinie, przy ul. Mickiewicza 37.

Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, wprowadzającym wystrój, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy lub po prostu odpocząć w przytulnej przestrzeni. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W rozbudowanej części gastronomicznej dostępna jest oferta przekąsek, w tym Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. W ofercie pojawiła się nowość, czyli Hot Dog Bekon & Cheddar, który jest połączeniem opiekanej na płaskim grillu kiełbaski z bekonem i serem cheddar. Swoją premierą miał niedawno również stworzony z myślą o miłośnikach roślinnych produktów Vegan Dog, w którym tradycyjną wersję przekąski zastąpiła roślinna „kiełbaska” z białego grochu.

Czytaj też Circle K wprowadza Vegan Doga

Kawę na stacji Circle K przygotowuje szwajcarski ekspres marki Schaerer. Klienci, którzy pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz