×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowy beach bar w Sopocie
Boho, Hamptons i Instagram: nowy beach bar w Sopocie spod kreski eMKu Projekt/ fot. materiały prasowe

Nowy beach bar w Sopocie

Autor: www.propertydesign.pl Data: 04 sierpnia 2021 12:15

W Sopocie powstał designerski beach bar, który zaprojektowała architektka Malwina Kuzera, właścicielka pracowni eMKu Projekt.

Do zaprojektowania beach baru o powierzchni 750 metrów kwadratowych marka Tous wybrała architektkę Malwinę Kuzerę. 

Architektka z Kielc miała zaprojektować przestrzeń, koordynować prace wykończeniowe oraz podjąć się realizacji projektu. W zespole jej znalazły się między innymi: Sodalit Remonty, którzy wykonali konstrukcje drewniane, część mebli, a także niektóre elementy dekoracyjne, Sto 15 Studio odpowiadające za obrandowanie mebli oraz za sesję zdjęciową, florystyki BellaDoma, które podjęły się wykonania część dekoracji kwiatowych, a agencja Warsaw Creatives zrealizowała projekt misiów kwiatowych oraz wejść głównych do restauracji.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Na stworzenie strefy Tous mieliśmy trzy dni – wspomina autorka projektu. - Była to praca ekstremalnie ekspresowa, lecz dająca także maksimum satysfakcji. Naszym zadaniem było w terminie przygotować przestrzeń do eventu prezentacji najnowszej kolekcji marki, tak aby organizatorzy mogli dostosować przestrzeń na dzień otwarcia – dodaje.

Pomysłodawczynią strefy letniej była Alicja Chudoba (Trade Marketing & VM Manager w Tous Polska), która przedstawiła szczegółową wizję, a jej wytyczne do tego nowatorskiego projektu były jasno określone. Ma powstać przestrzeń, w której goście będą utożsamiali się z marką, a przede wszystkim z symbolem misia Tous. 

- To miejsce stworzone przede wszystkim do relaksu i zabawy, po trudnym okresie pandemii marka Tous chciała stworzyć miejsce, w którym goście będą mogli beztrosko spędzać czas w przepięknej scenerii. Estetyka i klimat miejsca zachęca do dzielenia się obrazami, oraz wrażeniami na social mediach. Tous Beach Bar już został okrzyknięty najbardziej instagramowym miejscem w całym Trójmieście – opowiada nam architektka. Dlatego też Malwina Kuzera zaprojektowała również specjalną ściankę, na której tle każdy z nas może zrobić sobie zdjęcie i poczuć się wyjątkowo, niczym celebryta.

Więcej czytaj na www.propertydesign.pl.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz