Partnerzy portalu
Nowy koncept gastronomiczny w Galerii Wiślanka Do grona najemców gastronomicznych Galerii Wiślanka dołączył koncept Pyszne na wagę

Nowy koncept gastronomiczny w Galerii Wiślanka

Autor: horecatrends.pl Data: 23 czerwca 2021 14:45

Oferta strefy food court Galerii Wiślanka w Żorach powiększyła się o kolejny lokal gastronomiczny. W ostatnich dniach w Galerii zadebiutowała restauracja Pyszne na wagę.

Do grona najemców gastronomicznych Galerii Wiślanka dołączył nowy koncept – Pyszne na wagę. Tym samym oferta kulinarna centrum handlowego powiększyła się o lokal serwujący najpopularniejsze polskie potrawy.

Pyszne na wagę

Pyszne na wagę prowadzi sprzedaż w formie samodzielnego doboru elementów swoich dań, które sprzedawane są w ujednoliconej cenie za 100 g. Goście Galerii Wiślanka mają do wyboru urozmaicone menu przygotowane codziennie na miejscu wyłącznie ze świeżych, najwyższej jakości produktów.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Nasz lokal szczególnie przypadnie do gustu klientom, którzy poszukują smaków rodzimej kuchni. Priorytetem dla naszej restauracji jest przygotowywanie każdego dnia nowych potraw tylko ze świeżych składników oraz z uwzględnieniem warzyw i owoców sezonowych pochodzących od polskich dostawców – mówi Krzysztof Czerwiński, właściciel restauracji Pyszne na wagę.

– Zależy nam na tym, aby menu było wszechstronne, dlatego poza lubianym przez wszystkich tradycyjnym schabowym, kotletem drobiowym, żeberkami czy karkówką, w naszej karcie znajdują się pierogi, gołąbki, kluski śląskie czy nieco zapomniane kluski ciemne. Pyszne na wagę zapewnia także szeroki wybór dań rybnych przygotowanych na bazie dorsza, łososia czy miruny. Klienci mogą dobrać do nich różnego typu dodatki, surówki i sałatki  – dodaje.

Restauracja poza daniami mięsnymi posiada także szeroki wybór menu przygotowanego z myślą o wegetarianach i weganach.   

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Robert

    Super, to już kolejny nowy najemca, Wiślanka się rozwija