×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
NUTA Camastry otworzy się w styczniu, ale koncert na trzy talerze można kupić już dziś
Nuta to mój autorski projekt w którym stawiam na poszukiwanie idealnych połączeń smaków i prawdziwą radość z gotowania - mówi chef Andrea Camastra. Fot. Nuta Restaurant

NUTA Camastry otworzy się w styczniu, ale koncert na trzy talerze można kupić już dziś

Autor: Katarzyna Gubała Data: 23 grudnia 2021 15:05

Restauracja NUTA chefa Andrea Camastra otworzy się w styczniu przy Placu Trzech Krzyży. Już dziś można kupić specjalne menu ''Wyborny koncert na trzy talerze''.

''Jestem Włochem, ale nie spodziewajcie się u mnie prostej pasty i pizzy! Zakochałem się w Polsce, a w szczególności w polskiej kuchni. Coraz bardziej czuję się częścią tego kraju. Dlatego w mojej kuchni spróbujecie reinterpretacji polskich dań. Dodaję do nich akcenty włoskie i azjatyckie, żeby podkreślić moje pochodzenie i inspiracje'' - pisze Andrea Camastra na mediach społecznościowych Nuta Restaurant. 

Czytaj też: Andrea Camastra otworzy nowy lokal. NUTA to ukłon w stronę jego pasji

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Otwarcie nowej restauracji gwiazdowego szefa zapowiada się na najgorętsze wydarzenie początku nowego roku. Już dziś na RestaurantClub.pl można wykupić zaproszenie dla 2 osób do restauracji Nuta.

Chef Andrea Camastra przygotował dla gości RestaurantClub.pl pięć, nowatorskich propozycji, z których będą mogli na miejscu skomponować własne, trzydaniowe menu.

''Wszystko co znajdzie się na talerzu jest nie tylko eleganckie, ale i pełne wyjątkowego smaku, kreatywności i nowoczesnego podejścia'' - czytamy.

Zaproszenie dla 2 gości będzie ważne 90 od daty zakupu, a będzie je można zrealizować od 18 stycznia 2022 r. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz