Partnerzy portalu
Okocim otworzył nowy lokal w Krakowie Okocim we współpracy z twórcami krakowskiej sieci restauracji Pino uruchomił koncept gastronomiczny / fot. materiały prasowe

Okocim otworzył nowy lokal w Krakowie

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 04 listopada 2021 13:39

Marka Okocim we współpracy z twórcami krakowskiej sieci restauracji Pino uruchomiła koncept gastronomiczny pn. „Nowa Wytwórnia. Tu Warzy Okocim”. W ramach inicjatywy, w zupełnie nowym miejscu na gastronomicznej mapie Krakowa – w kompleksie restauracyjnym Fabryczna 13 – powstał mini browar.

„Nowa Wytwórnia. Tu warzy Okocim” to innowacyjny browar restauracyjny, w którym piwowarski „know-how” Browaru Okocim spotyka się ze znakomitą kartą dań. Można tu spróbować świeżych, warzonych na miejscu piw rzemieślniczych, które świetnie komponują się z nowoczesnym menu. Za receptury piw odpowiadają doświadczeni piwowarzy Browaru Okocim i dwóch przeszkolonych w Okocimiu, pod okiem Pawła Zycha, piwowarów, Paweł Poręba i Dawid Padoł, którzy teraz warzą piwa w browarze restauracyjnym.

Nowa Wytwórnia. Tu Warzy Okocim znajduje się w nowoczesnym kompleksie Fabryczna 13 w Krakowie.

Dla gości dostępne są m.in.: czeski Pils z ziołowo-kwiatowymi aromatami szlachetnego czeskiego chmielu oraz zbożowo-chlebową słodowością,  Weizen czyli klasyczne, bawarskie piwo pszeniczne, w którym dominują bananowo-goździkowe aromaty, Hazy APA z aromatami białych owoców, cytrusów i winogron, Cold IPA chmielone amerykańskimi odmianami chmieli oraz orzeźwiająca Pszenica z Mango i Marakują.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowa Wytwórnia. Tu Warzy Okocim została otwarta pod koniec października i znajduje się w nowoczesnym kompleksie Fabryczna 13 w Krakowie, który powstał na terenach dawnej fabryki alkoholi Polmos. Oprócz minibrowaru na terenie znajduje się pięć innych restauracji, centrum wellness z basenem i grotą solną.  Nowa Wytwórnia. Tu Warzy Okocim jest otwarta codziennie, w godzinach 12:00 – 22:00.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz