Partnerzy portalu
Olimp i Makarun z nowymi lokalami w Gemini Park Bielsko-Biała Olimp i Makarun z nowymi lokalami w Gemini Park Bielsko-Biała, fot. materiały prasowe

Olimp i Makarun z nowymi lokalami w Gemini Park Bielsko-Biała

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 23 września 2020 10:39

Do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała dołączyły dwie marki restauracyjne należące do Gastromall Group - Olimp i Makarun.  Pierwszy brand, mający swoje lokale także w tyskim i tarnowskim Gemini Park, zajął w bielskiej galerii lokal usytuowany przy popularnej wśród klientów strefie food court. Jego sąsiadem został natomiast Makarun. W sumie obie marki zajęły powierzchnię 130 m kw. Otwarcie Olimpu było lokalnym debiutem na Podbeskidziu.

Otwarcie Olimpu i Makarunu umacnia ofertę centrum handlowego w segmencie gastronomii. Olimp jest obecnie jedyną restauracją w bielskiej galerii oferującą dania na wagę. Z kolei Makarun to jedyny lokal mający w swoim menu tak bogatą ofertę makaronów.

- Nowi najemcy nie tylko poszerzają naszą ofertę kulinarną, ale przede wszystkim wprowadzają do dostępnego menu wiele nowości z kuchni polskiej i światowej.  Olimp i Makarun urozmaicają także dostępne w naszym tenant-mix'ie formaty gastronomiczne. Tym samym idziemy z duchem czasu, dywersyfikując ofertę food court'u, nie tylko pod względem różnorodności kuchni, ale także konceptów - mówi Joanna Zemczak, Senior Leasing Manager Gemini Holding.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Co więc ciekawego znajdą fani kulinariów w nowych lokalach? - Klienci lubią i doceniają restauracje Olimp przede wszystkim ze względu na nieograniczone możliwości miksowania dań oraz bogate, zmienne menu. Odwiedzający bielski lokal znajdą u nas popularne dania kuchni polskiej, ale także kuchni świata. Nowością jest  szeroka oferta dań sezonowych, w tym również przygotowywanych z produktów od lokalnych dostawców - mówi Izabela Domaradzka, Dyrektor Działu Marketingu Gastromall Group. 

- W menu nie zabraknie także klasyków, w tym m.in. pierogów, placków ziemniaczanych, gołąbków i makaronów. Atutem nowej restauracji jest także duży wybór sałatek i surówek, a hitem domowy kompot z sezonowych owoców przygotowywany wg najprostszej receptury - dodaje.

Także menu Makarunu ma wiele do zaoferowania. Wśród serwowanych tu dań jest aż kilka rodzajów makaronu, w tym m.in. klasyczne Bolognese, Carbonara czy Fromaggio. Całość dopełniają zapiekanki oraz napoje.

Oprócz nowych lokali w Gemini Park można znaleźć także kilka zagranicznych sieci. W centrum od lat działają m.in. McDonald's, KFC, Subway czy Pizza Hut, a także krajowe koncepty, w tym Silver Dragon, Sushi Samuraj czy Donner Kebab. Oprócz restauracji ofertę wypełniają także 4 kawiarnie -  Costa Coffee, Grycan, Lodomania i Cukiernia Sowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz