Partnerzy portalu
OLIO otwiera lokal w Bielsku-Białej. To czwarta pizzeria z pizzą neapolitańską pod tą marką W Bielsku-Białej otworzy się czwarty lokal OLIO. Fot. ᴏʟɪᴏ • ʙɪᴇʟsᴋᴏ ᴡᴇʟᴏᴠᴇᴘɪᴢᴢᴀɴᴀᴘᴏʟᴇᴛᴀɴᴀ

OLIO otwiera lokal w Bielsku-Białej. To czwarta pizzeria z pizzą neapolitańską pod tą marką

Autor: KG/horecatrends Data: 10 października 2022 09:45

Po Gliwicach, Krakowie i Katowicach OLIO otworzy pizzerię z pizzą neapolitańską w Bielsku-Białej. Otwarcie zaplanowane jest na środę, 12 października o godz. 16.

Na południu Polski działają trzy Olio z pizzą neapolitańską. Pierwsza była pizzeria przy Rynku w Gliwicach, druga w Krakowie, trzecia otworzyła się w kwietniu br. w Katowicach w Starym Dworcu.

OLIO w Bielsku-Białej od 12 października

 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czwarty lokal powstaje w południowej części Bielska-Białej. Bielskie Olio, które ruszy 12 października o godz. 16 będzie sąsiadem Palarni Kawy Proper pod adresem Olszówka 27 w Cygańskim Lesie.

Ilia Komornicka, pomysłodawczyni i właścicielka marki Olio w rozmowie z horecatrends.pl zapowiadała też powstanie pizzerii w Wrocławiu. To plan na 2023 rok. 

Hasło OLIO to We Love Pizza Napoletana

W menu Olio znajdujemy wybór pizza rossa i pizza bianca. Do tego bruschetta, focaccia, sałaty i oliwki. Jest też menu z sześcioma pizzami sezonowymi. 

Na deser bombardino z bitą śmietaną, tiramisu, mascarpone-Nutellą i sernik ricotta-oreo. Jest też ciambella Nutella - deser do podziału na kilka osób.

W menu z napojami m.in. napary, lemoniady, włoskie napoje, spritzery i koktajle. 

Wnętrza pizzerii Olio wyróżniają nietypowe dla lokali z pizzą kolory - pudrowy róż i dodatki - ratanowe dodatki i meble. Tak jest i w Katowicach. Olio w Gliwicach, Krakowie i Katowicach mają te same piece Manna Forni Napoli, które różnią się tylko kolorem. W Gliwicach i Katowicach są białe, w Krakowie w kolorze rose gold - dodatkowo pizzeria mieści się w różowej kamienicy.

Czytaj też W OLIO kochają pizzę neapolitańską i pudrowy róż

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz