Partnerzy portalu
Pascal Brodnicki i Grupa kapitałowa Food & Friends Polska SA uruchamiają sieć franczyzową Pascal Brodnicki i Food & Friends Polska uruchamiają sieć franczyzową / facebook.com/PascalBrodnickiOfficial

Pascal Brodnicki i Grupa kapitałowa Food & Friends Polska SA uruchamiają sieć franczyzową

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 26 stycznia 2021 16:14

Pascal Brodnicki, znany kucharz telewizyjny i autor książek o sztuce gotowania na co dzień, prowadzący w Internecie kanał Tuba Smaku oraz grupa kapitałowa Food & Friends Polska S.A., inwestor na rynku gastronomicznym rozwijający sieć restauracji w segmencie fast casual w oparciu o strategię M&A, zawarli umowę inwestycyjną.

Umowa zakłada powołanie nowej spółki pod marką PASCAL Franchise, która uruchomi nowy koncept gastronomiczny, dostępny w 3 formatach: PASCAL Today - szybkie jedzenie na wynos, PASCAL House - format restauracji codziennej i PASCAL Box - codzienne jedzenie w modelu subskrypcyjnym. 

Założeniem PASCAL Franchise jest zapewnienie powszechnej dostępności wygodnego jedzenia na co dzień, tzw. convenient food. Poprzez możliwości zdywersyfikowanej dystrybucji: na miejscu, na wynos, w dostawie, Spółka zamierza docierać do jak największej liczby domów. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strategia wzrostu spółki zakłada rozwój w modelu franczyzy o atrakcyjnej ekonomice jednostki i niskiej barierze wejścia. Grupa zaprasza do współpracy partnerów, którzy chcą zainwestować w nowe otwarcie oraz właścicieli restauracji, którzy poprzez rebranding chcą przyłączyć się do sieci.

Szczegóły strategii skalowania i koncepcji działania w rynku spółka ujawni 8 kwietnia 2021 roku podczas oficjalnego otwarcia projektu PASCAL Franchise.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz