Partnerzy portalu
Pasibus: Fani marki sami wybrali atrakcje na Światowy Dzień Burgera fot. materiały prasowe

Pasibus: Fani marki sami wybrali atrakcje na Światowy Dzień Burgera

Autor: www.horecatrends.pl Data: 28 maja 2019 14:47

Z okazji obchodzonego 28 maja br. Światowego Dnia Burgera, na gości na gości lokali Pasibus czekają atrakcje i zniżki. Fani marki sami uczestniczyli w ich wyborze.

Już od połowy maja br. na stronie Pasibusa na Facebooku toczyło się zacięte głosowanie na burgery, które z okazji międzynarodowego święta będą kosztowały tego dnia jedynie 13 zł. Pasibrzuchy, jak pieszczotliwie nazywani są fani marki, dokonały wyboru i we wszystkich lokalach sieci można dziś kupić w niższej cenie cztery burgery: ostrego Gonzalesa z nachosami, Chorizarda z grillowanym chorizo, Awokadusa z domowym guacamole oraz Bebka Juniora z autorskim sosem BBQ.

Dodatkowo, dzięki ponad 3 tys. komentarzy zebranych pod postem marki na Facebooku, we wszystkich lokalach Pasibusa obowiązuje dzisiaj promocja na dodatki. Za jedyne 5 zł goście sieci mogą spróbować m.in. frytek, Pasi batatów czy nachosów.

Promocje z okazji Światowego Dnia Burgera obowiązują we wszystkich 17 lokalach Pasibusa w całej Polsce i dotyczą zamówień na miejscu lub na wynos z odbiorem osobisty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz