Partnerzy portalu
Pasibus i Makarun dołączą do Galerii Jurajskiej fot. materiały prasowe

Pasibus i Makarun dołączą do Galerii Jurajskiej

Autor: horecatrends.pl Data: 19 listopada 2019 11:37

Oferta gastronomiczna Galerii Jurajskiej zostanie uzupełniona m.in. o lokale Makaruna i Pasibusa.

Nowy Makarun zajmie powierzchnię 41 m kw., a Pasibus - 85 m kw.

W grudniu klienci Jurajskiej będą mogli napić się także kawy w kawiarni Costa Coffee, która w nowej lokalizacji zyska nową aranżację.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W 2018 roku obiekt odwiedziło 7,2 mln klientów. Na 2019 rok centrum handlowe również prognozuje rekordowy wynik, tym bardziej, że tegoroczne wzrosty w różnych miesiącach sięgały rok do roku nawet 13 proc. Ponadto Jurajska skutecznie oparła się ustawie ograniczającej handel w niedzielę i święta. 

Jest to zasługą projektu Niedzielnego Centrum Rozwój, a także rozwoju oferty czasu wolnego. Ten zaowocował m.in. poszerzeniem oferty rozrywkowej, i gastronomicznej, a także oferty poza handlowej, zwłaszcza o Bulwary Jurajskie. 

W tym roku, w okresie od stycznia do października marki obecne w Galerii Jurajskiej zanotowały rok do roku 8 proc. wzrost obrotów.

Galeria Jurajska to centrum handlowe w Częstochowie (49 tys. m kw. GLA). Można w niej  znaleźć 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City. Ofertę wypełniają najpopularniejsze polskie i zagraniczne marki.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz