Partnerzy portalu
Pasibus otwiera swój drugi lokal w Warszawie Pasibus otwiera swój drugi lokal w Warszawie; fot. mat. pras.

Pasibus otwiera swój drugi lokal w Warszawie

Autor: oprac.AW Data: 12 października 2022 14:37

Od 12 października sieć Pasibus zaprasza do nowego lokalu w warszawskich Ogrodach Urlicha. To 29. restauracja sieci Pasibus w Polsce i 2. w Warszawie.

Pasibus Ogrody Urlicha

Nowa restauracja sieci – Pasibus Ogrody Urlicha powstała w zrewitalizowanych XIX-wiecznych szklarniach, w których kiedyś uprawiano egzotyczne owoce. Teraz w budynku znajdują się różnorodne koncepty gastronomiczne oraz przestrzeń rekreacyjna stanowiąca miejsce do wspólnego spędzania czasu z rodziną i  znajomymi.

CZYTAJ TAKŻE: Cheese Pliz! Pasibus jesienią postawiło na serowe menu

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pasibus w Warszawie - godziny otwarcia

Pasibus w Warszawie będzie czynny codziennie – od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 - 22:00, a w niedziele 10:00 – 20:00. Oprócz tego od poniedziałku, 17 października br. z restauracji będzie można zamawiać jedzenie z dowozem poprzez portal pasidostawa.pl, a także poprzez aplikacje i systemy zewnętrznych partnerów.

Pasibus w Warszawie: Menu

Na gości odwiedzających nowy lokal marki w Warszawie będzie czekać klasyczne menu sieci, w tym mięsne klasyki: Bebek Junior czy Chorizard. Dla miłośników kuchni roślinnej oraz dla osób, które nie chcą na stałe rozstawać się z mięsem, ale mają ochotę czasami zjeść coś wegańskiego, Pasibus przygotował m.in. burgera Standard Vegan z autorskim kotletem warzywnym z wegańskimi wersjami majonezu oraz sera cheddar. Dodatkowo, w Pasibusie w Warszawie we wszystkich burgerach można bezpłatnie wymienić kotleta mięsnego na kotleta wege (całkowicie wegetariańskiego, smażonego osobno), smażony ser przygotowany według autorskiej receptury lub kurczaka. Od niedawna klienci sieci mogą też wybrać rodzaj bułki – pszenną lub maślaną. W menu znajdują się również Włapy, czyli popularne wrapy w smakach nawiązujących do klasycznych burgerów Pasibusa, a także Pasi Frytki, Pasi Bataty, Pasi Lemoniada, kulki serowe oraz autorskie sosy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Włapy – nowość w menu Pasibusa

Pasibus w Warszawie: Promocja za 2 zł

Z okazji otwarcia restauracji Pasibus przygotował dla gości odwiedzających nowy lokal w Warszawie specjalną ofertę. Przez 5 dni – od 12 do 16 października br. do każdego burgera ze standardowej oferty będzie można dobrać zestaw, czyli średnie frytki i napój jedynie za 2 zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz