×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pasibus ponownie otworzył restaurację w Galerii Katowickiej
W piątek, 25 lutego sieć Pasibus ponownie otworzyła swój lokal w Galerii Katowickiej. Fot. Materiały prasowe

Pasibus ponownie otworzył restaurację w Galerii Katowickiej

Autor: KG/horecatrends Data: 25 lutego 2022 12:25

Oficjalne ponowne otwarcie Pasibusa w odbyło się w piątek, 25 lutego br. To trzeci Pasibus w Katowicach, obok lokalu w Silesia City Center i dwupoziomowej restauracji w budynku Starego Dworca w centrum miasta.

- Pasibus wraca do Galerii Katowickiej specjalnie dla zgłodniałych Pasibrzuchów, którzy wysyłali do nas wiele próśb o powrót do tej lokalizacji. Przywiązanie i feedback od lojalnych fanów są dla nas niezwykle ważne, dlatego bardzo nas cieszy, że i tym razem mogliśmy spełnić ich oczekiwania - informuje Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa.
 
Pasibus słynie z burgerów z ręcznie mieloną wołowiną oraz z odważnymi połączeniami dodatków. Na gości odwiedzających nowy lokal marki będzie czekać klasyczne menu sieci, w tym m.in. mięsne klasyki: Bebek Junior czy Chorizard, a także propozycje dla miłośników kuchni roślinnej, m.in. burger Standard Vegan z autorskim kotletem warzywnym z wegańskimi wersjami majonezu oraz sera cheddar.

We wszystkich burgerach można bezpłatnie wymienić kotleta mięsnego na kotleta wege (całkowicie wegetariańskiego, smażonego osobno), smażony ser przygotowany według autorskiej receptury lub kurczaka. W menu są również Pasi Frytki, Pasi Bataty, Pasi Lemoniada, kulki serowe, a także autorskie sosy.
 
Z okazji otwarcia restauracji Pasibus przygotował dla gości odwiedzających lokal w Galerii Katowickiej specjalną ofertę na weekend 25-27 lutego. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz