Partnerzy portalu
Pasibus wprowadza kolejne nowości do swojego menu Pasibus wprowadza kolejne nowości do swojej oferty / fot. materiały prasowe

Pasibus wprowadza kolejne nowości do swojego menu

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 02 czerwca 2021 13:31

Pasibus wprowadza kolejne nowości do swojej oferty. Od 1 czerwca 2021 r. we wszystkich lokalach sieci można skorzystać z oferty Wypasik, która obejmuje pięć mniejszych od standardowych burgerów, w odmienionej formie. Nowością jest możliwość zamiany kotleta z wołowiny na autorski kotlet warzywny lub kurczaka.

Wypasik to szybki zestaw na mały głód, dostępny w wysokiej jakości i jednocześnie w przystępnej cenie 9,95 zł. Może on być również formą dokładki do standardowych pozycji w ofercie, dla większych głodomorów.  

Poza możliwością zamiany kotleta z wołowiny na autorski kotlet warzywny lub kurczaka, Pasibus wprowadza również dwie nowe pozycje w ofercie Wypasik – BBQ Pasik z ogórkiem kiszonym i BBQ Sweet ze słodką, duszoną cebulką. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oferta dostępna jest również w zestawach – dla dwojga lub większej liczby PasiZiomków – czyli specjalnych boxach sprzedawanych w dwóch rozmiarach: Duży Box (3 burgery z oferty Wypasik) oraz Giga Box (6 burgerów z oferty Wypasik) w zestawie z frytkami. Dodatkowo, od 1 czerwca Pasibus umożliwia zamianę frytek w boxach na autorskie nachosy lub bataty. 

Wszystkie nowości są dostępne od 1 czerwca w lokalach Pasibus, a także w dostawie 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz