Partnerzy portalu
Pasibus wprowadza menu śniadaniowe fot. materiały prasowe

Pasibus wprowadza menu śniadaniowe

Autor: www.horecatrends.pl/ informacja prasowa Data: 02 lipca 2020 12:02

- Od dawna czuliśmy potrzebę wprowadzenia śniadań do naszego stałego menu, szczególnie w lokalach czynnych od godzin porannych. Główną rolę w naszych bułkach śniadaniowych grają takie klasyczne składniki, jak jajko w różnych odsłonach, boczek czy coraz bardziej popularny ostatnio hummus. Do każdego śniadania można zamówić kawę za 5 zł. Po testach we Wrocławiu śniadania będziemy wprowadzać do kolejnych lokalizacji - mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu, Pasibus.

Oferta śniadaniowa dostępna jest testowo w dwóch lokalach we Wrocławiu - Pasibus Wroclavia i Pasibus Fashion Outlet - do odwołania.

W czasie serwowania oferty śniadaniowej dostępne są także burgery ze standardowego menu lokali.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PASIBUS to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął we Wrocławiu i szybko stał się kultowym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie burgerownie znajdują się już w 11 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Pasibus prowadzi już 25 restauracji, z czego 8 powstało we współpracy ze spółką Helios.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz