×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pasibus zaprasza na śniadania w promocyjnej ofercie. Jeszcze tylko do 16 maja
Kawa za 1 zł w Pasibusie; fot. mat. pras.

Pasibus zaprasza na śniadania w promocyjnej ofercie. Jeszcze tylko do 16 maja

Autor: AW Data: 07 maja 2022 08:30

W wybranych restauracjach sieci Pasibus goście kupujący zestawy śniadaniowe otrzymają dowolną kawę za 1 zł. Śniadania są serwowane codziennie do godz. 12:00 w 14 lokalach sieci.

Gdzie kawa za 1 zł w Pasibusie?

Goście Pasibusa korzystający ze śniadaniowej promocji mogą napić się jednej z pięciu  kawowych propozycji - do wyboru są: espresso, americano, cappuccino, latte i flat white. Dowolna kawa w zestawie śniadaniowym kosztuje 1 zł.
 
Promocja obejmuje 14 lokali Pasibus oferujących menu śniadaniowe: we Wrocławiu (Wroclavia, Fashion Outlet, Magnolia Park, Pasaż Grunwaldzki, Ferio Gaj, CH Korona), w Szczecinie, Kaliszu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach (Silesia City Center i Galeria Katowicka), Gdyni i Olsztynie. Oferta obowiązuje do 16 maja br.
 
Na porannych gości restauracji Pasibus czekają cztery propozycje śniadaniowych burgerów, m.in.: Polisz z jajkiem sadzonym, białym sosem, grillowanym boczkiem i sałatą lodową czy Boczuś z jajecznicą, grillowanymi pieczarkami i boczkiem, serem cheddar, majonezem i szczypiorem. 

Burgery śniadaniowe podawane są w maślanych bułkach i kosztują od 9,99 do 12,99 zł.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pasibus: 25 lokali

Pasibus to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął właśnie w stolicy Dolnego Śląska i szybko stał się wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 13 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdyni, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Marka prowadzi 25 lokali w Polsce, w tym 11 restauracji stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz