Partnerzy portalu
Pasibus zmienia menu. Z oferty zniknęły duże burgery Zmiany w menu Pasibusa. Czy to koniec dużych burgerów? / fot. materiały prasowe.

Pasibus zmienia menu. Z oferty zniknęły duże burgery

Autor: portalspozywczy.pl Data: 26 września 2022 12:00

Z menu sieci Pasibus zniknęły duże burgery w rozmiarze XL. W tej samej cenie możemy dziś kupić...mniejszego burgera z podwójnym kotletem - pisze portalspozywczy.pl.

Zmiany w menu Pasibusa. Czy to koniec dużych burgerów?

Pasibus to jedna z najbardziej popularnych sieci z burgerami, która z powodzeniem otwiera kolejne lokale w całej Polsce. W minionym tygodniu Pasibus zadebiutował w Zielonej Górze. Jak mogliśmy się przekonać, sieć oprócz otwarć nowych lokali, skoncentrowała się również na zmianach w menu. Jak pisze portalspozywczy.pl, z oferty Pasibusa zniknęły "duże" burgery w rozmiarze XL. Zamiast tego w cenie dużego burgera sieć proponuje klientom... małego burgera (oznaczonego w menu jako rozmiar L), ale z podwójnym kotletem.

Mateusz Matczak, Brand Manager marki Pasibus, w rozmowie z Portalem Spożywczym przyznał, że zmiana menu została wprowadzona 2 sierpnia 2022 roku we wszystkich lokalach Pasibusa w Polsce.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W menu sieci pojawiły się nowe pozycje (popularne Włapy w trzech wersjach smakowych, nawiązujących do klasycznych połączeń smakowych Pasibusa), a także ujednolicona została wielkość burgerów. Dodana została również opcja wyboru rodzaju bułki do burgera - maślanej lub pszennej - mówi.

Czy duże burgery wrócą do menu?

Czy jest szansa, że burgery w większym rozmiarze powrócą do menu Pasibusa za jakiś czas? 

- Nowe menu jest w tej chwili dostępne niecałe dwa miesiące. Jest to zdecydowanie zbyt krótki okres czasu na to, aby ocenić efekty wprowadzonych zmian - podsumowuje Mateusz Matczak.

Czytaj więcej na: portalspozywczy.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Malutkaa

    No cóż, każdy sobie radzi z inflacją jak może