×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pasibus znów zaprasza na śniadania
Pasibus znów z ofertą śniadaniową/fot. materiały prasowe

Pasibus znów zaprasza na śniadania

Autor: www.horecatrends.pl Data: 02 grudnia 2021 17:39 | Aktualizacja: 03 grudnia 2021 08:31

Od połowy listopada br. do burgerowni Pasibus powróciła oferta śniadaniowa. Codziennie do godz. 12:00 goście 13 restauracji sieci mogą spróbować burgerów, m.in. z humusem, jajkiem sadzonym czy jajecznicą. W menu są również zestawy śniadaniowe z kawą i frytkami.

Pasiubus ponownie zaprasza na śniadania

Na porannych gości Pasibusa czeka osiem propozycji śniadaniowych burgerów, Hummus Bowl oraz kawa. W menu śniadaniowym znajdują się m.in.: Polisz z jajkiem sadzonym, białym sosem, grillowanym boczkiem i sałatą lodową, Jajamole z jajkiem sadzonym, hummusem, guacamole, chorizo, rukolą, zatarem i majonezem, Halamus z hummusem, grillowanymi cebulą i pomidorem, majonezem, papryczką jalapeno i zatarem, a także Boczuś z jajecznicą, grillowanymi pieczarkami i boczkiem, serem cheddar, majonezem i szczypiorem.

Burgery śniadaniowe podawane są w maślanych bułkach i kosztują od 9,95 do 12,95 zł. W ofercie jest również Hummus Bowl za 15,95 zł. To miska z hummusem, jajkiem sadzonym, grillowanymi cebulą i pomidorem, a także papryczką jalapeno, szczypiorem i zatarem.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie burgery z oferty śniadaniowej można zamówić w zestawie z kawą i frytkami. Cena takiego zestawu z najtańszymi burgerami to jedyne 17,95 zł.

Oferta śniadaniowa dostępna jest tylko stacjonarnie, w 13 lokalach marki Pasibus: we Wrocławiu (Wroclavia, Fashion Outlet, Magnolia, Pasaż Grunwaldzki, Ferio Gaj, Korona), w Olsztynie, Łodzi, Gdyni, Szczecinie, Katowicach (Silesia), Poznaniu i Kaliszu.  

W czasie serwowania oferty śniadaniowej dostępne są także burgery ze standardowego menu lokali.

Pasibus to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy foodtruck Pasibusa stanął w stolicy Dolnego Śląska. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 13 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Marka prowadzi w sumie 24 lokale, w tym 10 stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz