Pasibusa nie było w tej galerii handlowej prawie rok - wkrótce wraca 25 lutego Pasibus po niemal rocznej przerwie powraca do Galerii Katowickiej. Fot. K. Gubała

Pasibusa nie było w tej galerii handlowej prawie rok - wkrótce wraca

Autor: Katarzyna Gubała Data: 19 lutego 2022 11:35

Pasibus ogłosił ''wielki comeback'' do Galerii Katowickiej. Lokal zamknął się 30 marca 2021 r. Nie było go tam prawie rok.

Pasibus w Galerii Katowickiej był pierwszym stacjonarnym lokalem pod tym szyldem w Katowicach. Otworzył się 23 kwietnia 2018 r. na 2. piętrze Galerii. Lokal na 120 gości znajduje się tym samym piętrze, co food court - ma jednak osobną przestrzeń, własną salę. 

Został zamknięty 30 marca 2021 r. Na swoim profilu na Facebooku lokal informował wtedy: ''PasiBrzuszki, z powodu narzucenia kolejnych obostrzeń, podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu lokalu w Galerii Katowickiej. (...) Trzymajcie kciuki i bądźcie dobrej myśli! Pasibus Galeria Katowicka wróci do Was z burgerami tak szybko, jak tylko to będzie możliwe''. Powrót trwał prawie rok. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Spytaliśmy Pasibus, co stało za tą decyzją, ale firma nie chciała wypowiedzieć na ten temat. Zapewnia za to, że nadal będzie ''pysznie karmić najlepszymi burgerami jak w pozostałych naszych lokalizacjach''.

- Poza Galerią Katowicką jesteśmy obecni również w Silesia City Center oraz w budynku Starego Dworca na ul. Dworcowej. Na ten moment nie mamy nowych lokali zaplanowanych w aglomeracji śląskiej, jednak wierzymy, iż prędko się ten fakt zmieni. W tym roku chcemy bardzo otworzyć nasz pierwszy i bardzo wyczekiwany lokal w Krakowie - informuje horecatrends.pl Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa

''Wielki comeback Pasibusa do Galerii Katowickiej'' odbędzie się 25 lutego br.  Z tej okazji przez trzy dni, do 27 lutego wszystkie burgery Pasibusa ze standardowej oferty będzie można kupić w promocyjnej cenie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz