×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pięciogwiazdkowy Rezydent Sopot MGallery po generalnym remoncie
Specjalnością hotelowej restauracji Grino są dania podawane na gorących lava stones; fot. mat. pras.

Pięciogwiazdkowy Rezydent Sopot MGallery po generalnym remoncie

Autor: horecatrends.pl Data: 17 września 2021 09:53 | Aktualizacja: 17 września 2021 10:40

Hotel Rezydent Sopot MGallery, będący częścią grupy MGallery i członkiem rodziny Accor Hotels, zyskał niedawno nowy wystrój. Pięciogwiazdkowy obiekt otworzył się ponownie w czerwcu tego roku.

Goście mają do dyspozycji 63 pokoje, pośród których wyodrębnić można te o standardzie Classic, Deluxe oraz „Apartament Bałtycki”. Mogą także korzystać ze strefy Luxe Day SPA, składającego się 3 gabinetów odnowy i sauny oraz kameralnego centrum konferencyjnego z dwoma salami - każda o metrażu ok. 50 mkw.

Specjalnością hotelowej restauracji Grino są dania podawane na gorących lava stones.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zarówno wnętrza apartamentów, jak i części wspólne obiektu utrzymane są w kameralnym stylu, który balansuje pomiędzy klasyką i nowoczesnością. Rezydent wpisuje się w butikowy charakter hoteli MGallery, których oferta składa się z luksusowych lokalizacji.

Hotel Rezydent Sopot: Design

- Nowy design nawiązuje do storytellingu hotelu, którego głównym akcentem jest piaszczysta bałtycka plaża. Wszelkie detale, jak kolorystyka i tekstury materiałów, zostały dobrane z myślą o tej opowieści. Dla przykładu: wykładzina w korytarzach - to przekształcony wzór z fotografii słynnego molo w Sopocie, zagłówki w pokojach układem materiału mają przypominać rozwiany wiatrem piasek nad Bałtykiem, lampy w lobby, przypominające bursztyny, przywodzą na myśl morskie skarby wyrzucane na brzeg. Jest też wiele innych detali… - wylicza prezes Zarządu Tremend, Magdalena Federowicz- Boule. 

W procesie tworzenia nowego wizerunku HoteluRezydent wzięli udział architekci wnętrz projektu: Magdalena Federowicz - Boule, Łukasz Zalewski i Martyna Wojtasik, a także projektanci: Marta Idczak, Iza Kozuch oraz Andrzej Pruski.

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz