Partnerzy portalu
Pierogarnia Stary Młyn świętuje 15. urodziny swojego pierwszego lokalu. Ma specjalne menu Obecnie Pierogarnię Stary Młyn można spotkać w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu oraz Kaliszu. Fot. Materiały prasowe

Pierogarnia Stary Młyn świętuje 15. urodziny swojego pierwszego lokalu. Ma specjalne menu

Autor: Oprac. KG Data: 18 maja 2022 12:45

Z okazji urodzin pierwszego lokalu Pierogarni Stary Młyn, od 16 do 22 maja na gości czekają specjalne urodzinowe pierogi, na co dzień niedostępne w menu.

Sieć Pierogarni Stary Młyn świętuje 15. urodziny marki. Z tej okazji w toruńskich lokalach Starego Młyna na gości czekają specjalne promocje - limitowane, wersje pieczonych pierogów sprzed lat, o które najczęściej prosili goście.

W dniach 16-22 maja dostępne będę piecuchy sprzed lat. W specjalnej zakładce menu, dostępnych jest sześć limitowanych farszy. Dodatkowo po wybraniu dowolnej, „urodzinowej" pozycji goście otrzymają od Pierogarni słodki prezent ze Spiżarni Starego Młyna.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Co pewien czas wymieniamy pozycję w menu, by ciągle zaskakiwać gości „świeżymi" smakami i ciekawymi połączeniami składników. Z okazji urodzin zdecydowaliśmy się jednak na powrót do przeszłości i przygotowaliśmy sześć propozycji sprzed lat, o które goście pytali nas najczęściej. Dodatkowo przy zamówieniu urodzinowych piecuchów goście dostają od nas także słodki upominek - mówi Radosław Kozłowski, szef kuchni w Pierogarni Stary Młyn.

Piecuchy z "urodzinowego menu" to:

  • Dziadzine, z wędzoną szynką, czerwoną papryką i serem.
  • Chłopskie, z kaszanką, kiszoną kapustą i majerankiem.
  • Kowala, z farszem z lokalnych ziemniaków okraszanych wędzonym boczkiem.
  • Brokulaki, z wiosennymi brokułami gotowanymi na parze i serem pleśniowym.
  • Zza Wielkiego Muru, ze smażoną piersią z kurczaka i warzywami w chińskim stylu.
  • Anielskie, ze słodkim kajmakiem, płatkami owsianymi i rodzynkami w kruchym cieście.

Pierogarnia Stary Młyn działa od 15 lat

Pierogarnia Stary Młyn to sieć restauracji, które istnieją na kulinarnej mapie od 2007 roku. Pierwszy lokal został otwarty w Toruniu jako Stary Toruń. Menu oparte na tradycyjnych recepturach oraz unikalny wystrój wnętrza sprawdziły się idealnie, dlatego po 16 miesiącach powstała druga restauracja. Od 2009 roku rozpoczęto budowę systemu franczyzowego. Obecnie Pierogarnię Stary Młyn można spotkać w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu oraz Kaliszu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz