×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pierwszą restaurację w 2023 r. Da Grasso otworzy w województwie łódzkim
Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych w Da Grasso. Fot. Materiały prasowe

Pierwszą restaurację w 2023 r. Da Grasso otworzy w województwie łódzkim

Autor: Katarzyna Gubała Data: 09 stycznia 2023 12:05

W środę 11 stycznia otwarta zostanie pizzeria Da Grasso przy Placu Kościuszki 23 w Poddębicach (Łódzkie). To pierwsza inwestycja tej sieci pizzerii w 2023 r.

W menu lokalu znajdzie się m.in. wybór pizz (również w wersji wegetariańskiej), startery (m.in. frytki, tortilla), sałaty, makarony, burgery, naleśniki, dania mięsne i desery. Z oferty można skorzystać bezpośrednio na miejscu lub złożyć zamówienie na stronie internetowej. 

Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych w Da Grasso wskazuje, że Poddębice to bardzo popularna miejscowość, którą odwiedza również liczna grupa klientów tej sieci.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Dlatego uruchomienie restauracji Da Grasso w tym miejscu, było naturalną decyzją, dzięki której mieszkańcy i turyści mogą skorzystać z naszej bogatej oferty. Z przytupem wchodzimy w 2023 r., a przed nami kolejne inwestycje, o których będziemy informować na bieżąco - komentuje Magdalena Parfianowicz.

Restauracja będzie dostępna dla gości 7 dni w tygodniu (poniedziałek-czwartek 11:00-22:00; piątek-sobota 11:00-23:00; niedziela 12:00-22:00).

Da Grasso to franczyzowa sieć pizzerii, w której skład wchodzi blisko 200 lokali w całej Polsce. W 2022 r. Da Grasso stało się częścią międzynarodowego koncernu Orkla, specjalizującego się w dostawie markowych dóbr konsumpcyjnych dla sektora spożywczego, out-of-home i handlu detalicznego.

Czytaj też Norweska Orkla większościowym udziałowcem polskiej sieci pizzerii Da Grasso

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz