Partnerzy portalu
Piotr Klimczak z JOEL Sharing Concept TOP Restauratorem 2022 w kategorii Hedonista Piotra Klimczak i Kuba Ciołkowski z JOEL Sharing Concept. Fot. JOEL Sharing Concept/Facebook

Piotr Klimczak z JOEL Sharing Concept TOP Restauratorem 2022 w kategorii Hedonista

Autor: KG/horecatrends Data: 28 października 2022 09:40

Piotr Klimczak, który wraz ze wspólnikiem Kubą Ciołkowskim prowadzi restaurację JOEL Sharing Concept w Warszawie został TOP Restauratorem 2022 Made For Restaurant w kategorii Hedonista.

Piotr Klimczak ciesząc się jeszcze samą nominacją do nagrody dla TOP Restauratora 2022 w kategorii Hedonista podkreślił, że chociaż laur trafił w jego ręce - restauracja JOEL Sharing Concept serwująca nowoczesną kuchnię izraelską ma dwóch założycieli.

''Kuba i ja prowadzimy to miejsce od 2019 roku. Od samego początku wiedzieliśmy, jak ma wyglądać. W jakim kierunku iść oraz dlaczego tak a nie inaczej będzie w Naszej restauracji. Wielu z branży pukała się w głowie widząc nasze zmagania z otwarciem, inni kibicowali i wspierali jak tylko mogli. My natomiast dzieliliśmy się i troiliśmy, aby ostatecznie otworzyć JOEL Sharing Concept. Jesteśmy wspólnikami od kilku lat, ale to nie o to chodzi, nasza wieloletnia przyjaźń udowadnia, że można tworzyć wspólnie wspaniałe rzeczy, mieć satysfakcję i spełnienie. Wielokrotnie podkreślamy, że nasz podział na Worda i Excela świetnie się sprawdza. Oczywiście to lekki żart, ale faktycznie, każdy z nas odpowiedzialny jest za swoją działkę i to działa. Przyznam, że mam ogromne szczęście mieć takiego przyjaciela i wspólnika'' - napisał Piotr Klimczak. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podziękował też zespołowi  JOEL Sharing Concept zaznaczając, że to ''ludzie, którzy każdego dnia przekraczają swoje granice prowadząc serwis''.

''Zaangażowanie i profesjonalizm. Od początku mamy ten przywilej, pracować z naprawdę niesamowitymi ludźmi. Bardzo to doceniamy, wspaniale jest móc współpracować z tyloma niesamowitymi osobowościami. Bez niech nie byłoby sukcesu restauracji'' - wskazywał. 

W poniedziałek 24 października w Krakowie nagroda dla TOP Restauratora 2022 w kategorii Hedonista trafiła na ręce Piotra Klimczaka. 

''Jak to teraz powiedzieć? Chyba najlepiej będzie podziękować i się cieszyć. Dlatego dziękuje. A cieszę się ogromnie, bo ten tytuł to dowód na to, że to co robię razem z Kuba i naszym zespołem to więcej niż pasja i praca. To radość z życia i dzielenie się nią z naszymi gośćmi każdego dnia'' - napisał Klimczak na Instagram JOEL Sharing Concept. 


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz