Partnerzy portalu
Piwo Świeże wchodzi na Śląsk. Drugi sklep otworzy się w Bytomiu w środę 5 października na Śląsku pojawi się drugi lokal z Piwem Świeżym. Fot. Piwo Świeże Dziś z Browaru Tenczynek - Silesia/Facebook

Piwo Świeże wchodzi na Śląsk. Drugi sklep otworzy się w Bytomiu w środę

Autor: KG/horecatrends Data: 04 października 2022 09:20

W środę 5 października otworzy się drugi sklep Piwo Świeże Dziś z Browaru Tenczynek w regionie Silesia. Pierwsze Piwo Świeże na Śląsku powstało w Chorzowie.

Pierwszy sklep stacjonarny na Śląsku z Piwem Świeżym, przywożonym codziennie prosto z Browaru Tenczynek został otwarty w połowie września w Chorzowie przy ul. Wolności 25. 

Piwo Świeże Browaru Tenczynek ma sklep w Bytomiu

Drugi zostanie otwarty w samo południe w środę, 5 października przy ul. Jainty 24, obok centrum Agora Bytom. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W planach jest 10 sklepów Piwo Świeże Dziś z Browaru Tenczynek w Warszawie (obecnie jest ich już 8) oraz 10 w województwie śląskim w miastach: Będzin, Rybnik, Tychy, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Częstochowa, Bytom, Chorzów, Katowice. Jak informuje horecatrends.pl Browar Tenczynek, do końca roku 2023 ma powstać 100 sklepów Tenczynek Świeże w całej Polsce.

Jak wyglądają sklepy Świeże Browaru Tenczynek?

Sklepy Świeże charakteryzuje minimalistyczna forma. Nie ma w nich zbędnej powierzchni ani wyposażenia. Powierzchnia sklepów oscyluje między 15 a 40 m kw. Przeważająca większość lokali ma ok. 30 m kw. Planowane są również większe powierzchnie w sklepach flagowych tj. koło 60-90 m kw.

Sprzedawcy to pasjonaci piwa, którzy mogą wiele powiedzieć na temat sprzedawanych piw i innych alkoholi produkowanych w Tenczynku. Jeśli w danym dniu zabraknie danego gatunku piwa, następna dostawa jest dzień później - czytamy w informacji prasowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz